Udostępnij
Tweetnij

One UI 3.0 beta dostępne dla modeli Samsung Galaxy S10

One UI 3.0 beta oparte na systemie Android 11 trafia na kolejne telefony. Tym razem na modele Samsung Galaxy S10. One UI 3.0 beta trafi też na Note 10.

One UI 3.0 beta to nowa nakładka Koreańczyków, która oparta jest na systemie Android 11. Jej dostępność cały czas jest zwiększana. Teraz na oprogramowanie załapały się flagowce z 2019 roku. To smartfony Samsung Galaxy S10. Dołączają one więc do grupy innych telefonów, które biorą udział w programie pilotażowym od jakieś czasu.

One UI 3.0 beta dla modeli Samsung Galaxy S10 udostępniono na razie tylko dla użytkowników tych telefonów na trzech rynkach. Są to Indie, Wielka Brytania i Korea Południowa. Wkrótce też program pilotażowy dla tych smartfonów ruszy w Polsce i Niemczech. To tylko kwestia czasu.

aktualizacja One UI 3.0 beta Android 11 dla Samsung Galaxy S10 opinie czy warto instalować kiedy

One UI 3.0 beta dostępne na wszystkie trzy modele Galaxy S10

Tak, One UI 3.0 beta jest dostępne na wszystkie modele z serii Samsung Galaxy S10, a więc także na najtańszy wariant S10e i droższego Plusa. Nowy firmware oznaczony jest końcówką 2TKF. Oprogramowanie udostępniane drogą OTA waży blisko 1,9 GB. Ponadto bazuje na Androidzie 11 z listopadowymi poprawkami bezpieczeństwa.

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij