Udostępnij
Tweetnij

Google Pixel 5s i Pixel 4a 5G z datą premiery. Będzie też nowy Chromecast

Google Pixel 5s i Pixel 4a 5G doczekały się daty premiery. 30 września zadebiutuje także nowy Chromecast. Spodziewajmy się też innych nowości.

Google Pixel 5s, Pixel 4a 5G oraz nowy Chromecast to trzy urządzenia, których spodziewamy się w najbliższym czasie. Były one obiektem wielu przecieków i firma już wcześniej przekazała, że debiut planowany jest na jesień. Teraz jest konkretna data premiery. Jest nią 30 września i tego dnia odbędzie się specjalna konferencja.

Grafika z zaproszeniem dla mediów widoczna jest poniżej. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20 naszego czasu. Google rzeczywiście potwierdza produkty, które mamy zobaczyć. Nowy Chromecast będzie pracował pod kontrolą przebrandowanego Androida TV. Natomiast smartfony Pixel 5s i 4a 5G były już obiektem wielu przecieków. Ostatnio mogliśmy zobaczyć zdjęcia pierwszego modelu.

Google Pixel 5s Pixel 4a 5G data premiery kiedy premiera nowy Chromecast

Nowy Chromecast, Google Pixel 5s, 4a 5G i coś jeszcze

Przy okazji na grafice z zaproszeniem pojawia się informacja o jeszcze jednym produkcie. To nowy głośnik inteligentny. Wiemy, że ma on trafić na rynek pod marką Nest, którą jakiś czas temu gigant przejął. Będzie to w zasadzie spadkobierca pierwszego modelu Home.

Przeczytaj także: 8 wskazówek dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij