Udostępnij
Tweetnij

Huawei P30 Pro na EMUI 10.1 z lipcową aktualizacją

Huawei P30 Pro dostał już w Europie uaktualnienie do EMUI 10.1, a teraz pojawia się nowa, lipcowa aktualizacja. Zawiera ona czerwcowe poprawki bezpieczeństwa, a więc nie te najnowsze, które udostępniło Google. Aktualizacja pojawia się już na egzemplarzach pochodzących z dystrybucji na terenie Starego Kontynentu.

Huawei P30 Pro dostał już nakładkę EMUI 10.1, również w Europie. Teraz ten smartfon i jego mniejszy brak bez dopisku Pro w nazwie otrzymują nowe uaktualnienie. To lipcowa aktualizacja wprowadzająca firmware oznaczony ciągiem znaków 10.1.0.133. Pojawia się ona na wybranych rynkach na terenie Starego Kontynentu.

Wspomniana lipcowa aktualizacja pojawia się na tych egzemplarzach Huawei P30 Pro, które już mają oprogramowanie w wersji EMUI 10.1. Uaktualnienie dystrybuowane drogą OTA waży niespełna 150 megabajtów. Nie ma tu jednak aktualnych poprawek bezpieczeństwa z lipca. Uaktualnienie wprowadza te pochodzące z czerwca. Chińczycy załatali tu 14 luk w zabezpieczeniach specyficznych dla ich urządzeń. Dwa z nich mają status krytyczny.

Huawei P30 Pro lipcowa aktualizacja EMUI 10.1

Lipcowa aktualizacja dla Huawei P30 Pro z EMUI 10.1 już w Europie

Wspomniane uaktualnienie pojawiło się już na Huawei P30 Pro pochodzącym z francuskiej dystrybucji. Wkrótce powinno być także dostępne na innych rynkach Starego Kontynentu. Również w Polsce. To kwestia maksymalnie kilku najbliższych tygodni.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij