Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi wprowadzi w MIUI 12 ciekawe nowości. W tym nowy tryb ciemny

MIUI 12 to nowa nakładka Xiaomi, która wprowadzi wiele nowości. Wśród nich będzie dark mode 2.0 oraz nowe style dla AoD. W Always on Display z MIUI 12 zostanie dodanych ponad tysiąc nowych. Oczywiście, pojawią się także inne funkcje i usprawnienia. Xiaomi zaprezentuje je piblicznie już na początku przyszłego tygodnia.

MIUI 12 ma oficjalną zapowiedź 12 kwietnia. Już wcześniej poznaliśmy część nowości, a teraz mamy okazję zapoznać się z kolejnymi. Wiemy, że Xiaomi doda tryb dark mode 2.0 oraz nowe style dla AoD. Łączenie ma być ich ponad tysiąc, a więc będzie w czym wybierać.

Dark mode 2.0 z MIUI 12 ma być głębiej zintegrowany z oprogramowaniem i zapewni wsparcie dla wielu więcej aplikacji. Nie tylko tych od Xiaomi. Firma zapewnia, że tryb będzie zgodny z 42 systemowymi i 20 innymi, które są bardzo popularne. Prace nad taką funkcją trwały już od kilku miesięcy i w końcu udało się je sfinalizować.

co nowego w MIUI 12 nowości Xiaomi dark mode 2.0 nowe style AoD Always on Display co nowego w MIUI 12 nowości Xiaomi dark mode 2.0 nowe style AoD Always on Display co nowego w MIUI 12 nowości Xiaomi dark mode 2.0 nowe style AoD Always on Display co nowego w MIUI 12 nowości Xiaomi dark mode 2.0 nowe style AoD Always on Display

MIUI 12 to także nowe style dla AoD. W Always on Display zostanie danych ponad tysiąc nowych. Mają wspierać format MAML, a więc nie muszą to być liniowe animacje. Poniżej możecie zobaczyć wybrane z nich. Xiaomi obiecuje, że będzie ich potem jeszcze więcej.

co nowego w MIUI 12 nowości Xiaomi dark mode 2.0 nowe style AoD Always on Display co nowego w MIUI 12 nowości Xiaomi dark mode 2.0 nowe style AoD Always on Display co nowego w MIUI 12 nowości Xiaomi dark mode 2.0 nowe style AoD Always on Display

MIUI 12 to nie tylko dark mode 2.0 i owe style AoD, bo Xiaomi szykuje więcej nowości

MIUI 12 wprowadzi wiele innych nowości. Wspomniane dark mode 2.0 i nowe style dla AoD to tylko wybrane z nich. W trakcie poniedziałkowej konferencji Xiaomi zapewne zobaczymy mnóstwo informacji o przygotowanych funkcjach. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na dostępność oprogramowania.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło (2)

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij