Udostępnij
Tweetnij

One UI 2.1 dla Galaxy S10 i Galaxy Note 10 w Polsce

One UI 2.1 to duża aktualizacja oprogramowania dla modeli Samsung Galaxy S10 i Galaxy Note 10, która pojawiła się już w Polsce. Użytkownicy w kraju zgłaszają dostępność uaktualnienia. One UI 2.1 wprowadza ciekawe nowości, w tym wybrane funkcje z modeli S20 dla aparatu. Są też nowe Emoji AR i inne udoskonalenia.

One UI 2.1 dla modeli Samsung Galaxy Note 10 i Galaxy S10 została zapowiedziana już wcześniej. Potem aktualizacja oprogramowania zaczęła pojawiać się na wybranych rynkach. Teraz dotarła także do naszego kraju. Właściciele smartfonów w Polsce zgłaszają już dostępność uaktualnienia. Dotyczy to obu telefonów. 

Aktualizacja do One UI 2.1 jest już udostępniana drogą OTA i powinna być szeroko dostępna już na wielu rynkach. Nowa wersja firmware dla Samsungów Galaxy S10 i Galaxy Note 10 kończy się ciągiem znaków CTC9. Update waży około 1,7 GB. Można go pobrać udając się w ustawieniach do sekcji uaktualnień. 

One UI 2.1 aktualizacja Android 10 Samsung Galaxy S10 Galaxy Note 10 w Polsce XEO opinie czy warto instalować
fot.: Krzysztof Borek

One UI 2.1 dla Galaxy Note 10 i Galaxy S10 to wiele nowości 

Aktualizacja do One UI 2.1 dla modeli Samsung Galaxy S10 i Galaxy Note 10 zawiera aktualne, kwietniowe poprawki bezpieczeństwa i wprowadza wiele nowości. Wśród nich są zaktualizowane Emoji AR, które lepiej obsługują rozpoznawanie wyrazu twarzy. Są też nowe funkcje dla aparatu, które zapożyczono z serii S20. Wśród nich są Strefa AR, Wideo Pro, Jedno ujęcie, Moje filtry czy Odcień autoportretu. Co ważne, przedni aparat wspiera teraz nagrywane wideo w jakości do UHD przy 60 klatkach na sekundę. Warto też wspomnieć o ulepszeniach, które obejmują Galerię. 

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać 

źródło: Twitter (dzięki Krzysztof za tip!)

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij