Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Note 10 dostaje One UI 2.0 z systemem Android 10

Samsung Galaxy Note 10 to kolejny smartfon, który dostał finalną wersję One UI 2.0 z systemem Android 10. Aktualizacja jest już udostępniana na pierwszych rynkach. Zapewne Samsung udostępni uaktualnienie do One UI 2.0 także dla Galaxy Note 10 w Polsce. To najpewniej kwestia kilku najbliższych dni.

Samsung Galaxy Note 10 również dostaje uaktualnienie do sfinalizowanej wersji One UI 2.0 z systemem Android 10. Najpierw aktualizacja pojawiła się na modelach S10. Wczoraj z kolei wspominaliśmy wam o polskim harmonogramie. Teraz pierwsi użytkownicy tegorocznych notatników raportują, że otrzymują nowe oprogramowanie.

Samsung Galaxy Note 10 znajdziesz w naszym sklepie.

One UI 2.0 z Androidem 10 dla modeli Samsung Galaxy Note 10 (Plus również) pojawiło się w Niemczech. Aktualizacja jest dostępna dla beta testerów, którzy brali udział w programie pilotażowym. Finalne oprogramowanie wprowadza firmware kończący się ciągiem znaków BLS7. Uaktualnienie dystrybuowane drogą OTA waży mniej niż 150 MB i zawiera aktualne, grudniowe poprawki bezpieczeństwa. Mały rozmiar wynika z faktu, że testerzy już wcześniej mieli nowy system i teraz dostał on tylko ostatnie patche. W przypadku finalnej aktualizacji dla większości rozmiar ten będzie znacznie większy.

Samsung Galaxy Note 10 aktualizacja One UI 2.0 z Android 10

Android 10 z One UI 2.0 dla modeli Samsung Galaxy Note 10 na dniach w Polsce

Domyślamy się, że aktualizacja do systemu Android 10 z nakładką One UI 2.0 dla modeli Samsung Galaxy Note 10 pojawi się w Polsce dosłownie na dniach. Pewnie oprogramowanie będzie dostępne się w przyszłym tygodniu. W przypadku modeli S10 względem Niemiec u nas aktualizacja też została udostępniona kilka dni później.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

Samsung Galaxy Note 10 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij