Udostępnij
Tweetnij

Google Pixel 4 na oficjalnym renderze

Google Pixel 4 ostatnio doczekał się przecieku. Co ciekawe, producent już teraz postanowił ujawnić wygląd aparatu. Na łamach Twittera Made by Google opublikowano render, który prezentuje tylny panel obudowy smartfona Pixel 4. Rzeczywiście pojawi się podwójny aparat fotograficzny. Ma on oferować duże możliwości.

Google Pixel 4 to smartfon, którego wersję prototypową mieliśmy okazję zobaczyć na renderach Onleaks. Gigant z Mountain View, prawdopodobnie jeszcze na kilka miesięcy przed oficjalną premierą, postanowił potwierdzić wyciek. Opublikowano render, który widzicie na zdjęciu otwierającym. Poniżej te, które opublikował niedawno Steve Hemmerstoffer.

Google Pixel 4 rzeczywiście ma aparat fotograficzny z dwoma obiektywami. Umieszczono go na kwadratowej wysepce z zaokrąglonymi narożnikami. Można też dostrzec mikrofon i diodę doświetlającą LED. Czytnika linii papilarnych na pleckach nie ma. Pewnie znajduje się pod ekranem. Producent nie ujawnił żadnych dodatkowych szczegółów. Przekazał jednak, że aparat ma zaoferować duże możliwości i jest na co czekać.

Google Pixel 4 rendery onleaks kiedy premiera iPhone 2019 plotki przecieki wycieki Google Pixel 4 rendery onleaks kiedy premiera iPhone 2019 plotki przecieki wycieki

Google Pixel 4 pokazany na kilka miesięcy przed premierą

Ciekawostką w tym wszystkim jest to, że Google Pixel 4 został pokazany na oficjalnym renderze jeszcze na kilka miesięcy przed debiutem. Premiera pewnie odbędzie się najwcześniej we wrześniu lub październiku. Tymczasem już teraz zobaczyliśmy jego plecki. Nie jest to przeciek, a szczegół ujawniony na oficjalnym profilu firmy. Po co to zrobiono? Tego już nie wiemy.

Google Pixel 4 na razie skrywa przed nami wiele tajemnic. Dodatkowy obiektyw to pewnie teleobiektyw lub szerokokątny. Nie wiadomo, na który zdecydowała się firma. Przed debiutem na pewno dojdzie do jeszcze wielu przecieków.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij