Udostępnij
Tweetnij

MIUI 11 ma mieć mniej reklam. Xiaomi pozwoli je łatwiej zablokować

MIUI 11, które zostanie w tym roku udostępnione na smartfony Xiaomi i Redmi, ma zawierać mniej elementów sponsorowanych. Ponadto Chińczycy pozwolą łatwiej zablokować reklamy. To odpowiedź na prośby użytkowników, którzy skarżyli się na ilość reklam. Xiaomi cały czas jednak każe nam czekać na zapowiedź MIUI 11 beta.

MIUI 11 to tegoroczna wersja nakładki Chińczyków, która z czasem zostanie udostępniona na nowsze smartfony Xiaomi i Redmi. Jak dobrze wiemy, w systemie Chińczyków są reklamy i te czasem bywają dosyć dokuczliwe. Firma zdaje sobie jednak sprawę z faktu, że elementy sponsorowane to nie jest to, co użytkownicy cenią sobie w oprogramowaniu najbardziej. Dlatego zamierzają zaradzić.

Jeden z dyrektorów Xiaomi przekazał, że już prowadzone są prace mające na celu zredukowanie ilości elementów sponsorowanych. W przyszłości, czyli już pewnie w MIUI 11, ma być ich jeszcze mniej. Ponadto firma planuje wprowadzić w ustawieniach czytelniejsze opcje, które pozwolą w wygodny sposób zablokować reklamy. Na oficjalną zapowiedź nowego systemu cały czas czekamy.

MIUI 11 beta kiedy premiera zapowiedź  aktualizacja Xiaomi Redmi reklamy elementy sponsorowane

Xiaomi cały czas każe nam czekać na zapowiedź MIUI 11

MIUI 11 nie zostało jeszcze oficjalnie zaprezentowane, choć prace zainaugurowano już na początku roku. Początkowo sądzono, że premiera odbędzie się w maju, ale nic takiego nie miało miejsca. Dlatego musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać. Zapowiedź zapewne odbędzie się latem.

Później MIUI 11 beta zostanie udostępnione do testów. Najpierw trafi na smartfony Xiaomi i Redmi z chińskiej dystrybucji. Potem program pilotażowy obejmie także telefony z globalnej dystrybucji. Na szczegóły musimy jednak cały czas czekać.

Zobacz także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło: MyDrivers

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij