Udostępnij
Tweetnij

Google Pixel 4 na renderach Onleaks. Aparat podobny do tego z iPhone’a 2019

Google Pixel 4 obecnie znajduje się w fazie prototypowej, a tymczasem mamy okazję go zobaczyć na renderach Onleaks. Tam można dostrzec aparat, który jest podobnie zaprojektowany do kamery, którą ma iPhone 2019. Wygląda to co najmniej ciekawie. Premiera smartfonów Google Pixel 4 odbędzie się jesienią.

Google Pixel 4 pojawi się w przeciekach nie od dziś. Nikt jednak nie sądził, że może dostać aparat podobny do kamery, którą dostanie iPhone 2019, który też jest obiektem wycieków. Co ciekawe, Onleaks już teraz opublikował jego rendery. Nie jest to jednak finalna wersja smartfona, a jeden z prototypów, które ma gigant z Mountain View.

Poniższe rendery prezentują nam, że aparat w Google Pixel 4 jest umieszczony na kwadratowej wysepce z zaokrąglonymi narożnikami. iPhone 2019 otrzyma bardzo podobną, co też już widzieliśmy na grafikach opublikowanych przez Hemmerstoffera. Na wspomnianym garbie mają pojawić się dwa lub trzy obiektywy. Na razie nie zdecydowano, ile dokładnie ich będzie.

Google Pixel 4 rendery onleaks kiedy premiera iPhone 2019 plotki przecieki wycieki Google Pixel 4 rendery onleaks kiedy premiera iPhone 2019 plotki przecieki wycieki

Google Pixel 4 nie ma też nigdzie czytnika linii papilarnych, a więc pewnie umieszczono go pod ekranem. Jest też USB C, ale na minijacka nie ma co liczyć. Wymiarów urządzenia nie podano i można to w zasadzie wytłumaczyć. To jeden z prototypów, a nie finalny projekt smartfona.

Google Pixel 4 wcale nie musi być podobny do iPhone’a 2019

Prawda jest taka, że decyzje co do finalnego projektu zapewne jeszcze nie zapadły. Google Pixel 4 finalnie może więc wyglądać inaczej. Wcale nie musi przypominać iPhone’ów na 2019 rok. Finalny wygląd pewnie poznamy w niedługim czasie.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z kwietnia

źródło: Twitter, Pricebaba

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij