Udostępnij
Tweetnij

Nagrywanie rozmów w EMUI 9 na Huawei P30 i Mate 20 jeszcze nigdy nie było takie proste

Huawei P30 z EMUI 9.1 ma wbudowane narzędzie, które umożliwia nagrywanie rozmów. Jego dostępność jest jednak ograniczana regionalnie. Okazuje się jednak, że wydobyto plik APK. Jego instalacja sprawia, że nagrywanie rozmów staje się możliwe na Huawei Mate 20 z EMUI 9 i innych smartfonach marki z tą nakładką.

Huawei P30 z EMUI 9.1 wprowadził nagrywanie rozmów. Funkcja zaszyta jest w oprogramowaniu, ale w rzeczywistości dostępna jest tylko na wybranych rynkach, co związane jest z obowiązującym prawem. Na XDA-Developers pojawił się jednak plik APK z Call Recorder. W ten sposób można go doinstalować na własnym smartfonie.

Nagrywanie rozmów nigdy nie było tak proste. Model Huawei z EMUI 9 po instalacji pakietu dodają w dialerze dodatkowy przycisk. Widzicie go na poniższych zrzutach ekranowych. Jego dotknięcie powoduje rozpoczęcie rejestrowania połączenia. Jak to zainstalować?

Nagrywanie rozmów w Huawei P30 Mate 20 z EMUI 9.1 jak nagrać rozmowę połączenie głosowe telefoniczne

W ten sposób dodasz nagrywanie rozmów w smartfonach Huawei z EMUI 9

Call Recorder dostępny jest w postaci pliku APK, który pobierzecie stąd. Następnie należy go zainstalować na własnym telefonie. Jego działanie sprawdzano na modelach Huawei P30 i Mate 30. Nagrywanie rozmów powinno jednak działać także na każdym innymi modelu. Pod warunkiem, że na jego pokładzie jest system EMUI 9 lub nowsza wersja.

Wyżej opisana metoda nie wymaga dostępu do konta roota. Pamiętajmy jednak, że samo nagrywanie rozmów regulowane jest pewnymi przepisami. Nie możemy rejestrować takich połączeń, w których nie uczestniczymy. To jest już przestępstwem. Samo rejestrowanie naszych połączeń prywatnych stanowi naruszenie dóbr osobistych drugiej osoby.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij