Udostępnij
Tweetnij

MIUI 10 9.5.1 ujawnia, że na smartfonach Xiaomi i Redmi wróci tryb dziecka

MIUI 10 9.5.1 to najnowsza wersja oprogramowania na smartfony Xiaomi i Redmi. Na razie to wydanie wczesno poglądowe. Dowiadujemy się jednak, co wkrótce pojawi się na stałe w nakładce Xiaomi. Powróci tryb dziecka, choć możliwe, że dopiero w MIUI 11. Poza tym zegar będzie można personalizować oraz są pewne nowości dla face unlock.

MIUI 10 9.5.1 to eksperymentalne wydanie nakładki na smartfony Xiaomi i Redmi. Serwis źródłowy doszukał się tam kilku interesujących nowości. Wśród nich są m.in. informacje o tym, że powróci tryb dziecka, choć na razie jeszcze to nie działa. Będzie za to zegar, który można personalizować. To może zobaczyć na poniższym zrzucie ekranowym udostępnionym przez XDA-Developers.

MIUI 10 9.5.1 zegar tryb dziecka Xiaomi Redmi MIUI 11 kiedy

MIUI 10 9.5.1 wprowadza także na smartfonach Xiaomi i Redmi przełącznik do zarządzania powiadomienia na ekranie blokady w przypadku używania face unlock. W ten sposób na zablokowanym ekranie będą wyświetlane tylko źródła powiadomień, ale nie ich zawartość. Ta wyświetli się dopiero po odblokowaniu telefonu.

MIUI 10 9.5.1 zegar tryb dziecka Xiaomi Redmi MIUI 11 kiedy

MIUI 10 9.5.1 ujawnia, że smartfony Xiaomi i Redmi dostaną kontrole gestów

Wiemy również, że w MIUI 10 9.5.1 znajdują się informacje o nowej kontroli gestów użytkownika, która pojawią się na modelach Xiaomi i Redmi. Doszukano się ich w aplikacji Home. W ten sposób będzie można ustalać, co robią konkretne gesty.

Możliwe jednak, że na te nowości będziemy musieli poczekać do premiery MIUI 11. To tam Xiaomi może dopiero wprowadzić tryb dziecka i kontrolę gestów. Nowa nakładka jest w przygotowaniu i nawet poznaliśmy część z planowanych nowości. Jej oficjalna zapowiedź pewnie odbędzie się w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z kwietnia

źródło: XDA-Developers

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij