Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Mi 8 SE i Mi Mix 2 również dostają jakby finalne MIUI 10 Stable

MIUI 10 Stable zaczyna pojawiać się na kolejnych smartfonach Chińczyków. Po Mi 6 nadszedł czas na modele Xiaomi Mi 8 SE oraz Mi Mix 2. Oba te telefony zaczynają otrzymywać nowe aktualizacje, które oznaczone są ciągiem znaków 10.0.1.0.OEBCNFH i 10.0.0.1.0.ODECNFH. Pamiętajmy jednak, że MIUI 10 na razie pojawia się na modelach z chińskiej dystrybucji.

MIUI 10 Stable zaczęło w tym tygodniu pojawiać się na smartfonach Mi 6 z chińskiej dystrybucji. Co prawda tylko na wybranych egzemplarzach, bo na razie jest to test. Teraz aktualizacja do jakby finalnej wersji nakładki pojawia się także na urządzeniach Xiaomi Mi 8 SE oraz Mi Mix 2. Oczywiście, też tylko w Chinach.

Xiaomi Mi 8 SE dostaje MIUI 10 Stable w postaci aktualizacji oznaczonej ciągiem znaków 10.0.1.0.OEBCNFH. Update waży około 930 MB. Natomiast właściciele Mi Miksa 2 dostają uaktualnienie 10.0.0.1.0.ODECNFH. Pamiętajmy jednak, że na razie dotyczy to tylko telefonów z chińskiej dystrybucji. Na Global ROM trochę jeszcze sobie poczekamy.

Xiaomi Mi 8 SE aktualizacja MIUI 10 Stable kiedy Xiaomi Mi Mix 2 aktualizacja MIUI 10 Stable kiedy

MIUI 10 Stable dla Xiaomi Mi 8 SE i Mi Mix 2 nie dla wszystkich

MIUI 10 Stable jest udostępniane na wyżej wymienione smartfony Xiaomi w Chinach, ale nie pojawia sie u wszystkich użytkowników, a tylko wybranych. Dlaczego tak się dzieje? Chińczycy, zanim udostępnią oprogramowanie wszystkim osobom, najpierw chcą uzyskać wczesne opinie od tych, które dostały update. W ten sposób chcą się upewnić, że wszystko jest w porządku. Jeśli uzyskane opinie będą pozytywne, to rozpocznie się udostępnianie aktualizacji na szerszą skalę.

MIUI 10 ma trafić na kilkadziesiąt smartfonów chińskiej marki. Na liście znajdują się także starsze sprzęty Xiaomi. W pierwszej kolejności uaktualnienie będzie jednak pojawiać się na nowszych flagowcach. Z czasem trafi też na inne modele.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z lipca

źródło: MyDrivers

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij