Udostępnij
Tweetnij

MIUI 10 Stable coraz bliżej. Właściciele Xiaomi Mi 6 biorą udział w teście

MIUI 10 Stable jest coraz bliżej. Użytkownicy Xiaomi Mi 6 z chińskiej dystrybucji otrzymują już aktualizację nazwaną MIUI 10 China Beta Stable, która jest testowym wydaniem przed premierą dla wszystkich użytkowników. Xiaomi rozpocznie udostępniać finalne wydanie nowej nakładki zapewne już w przyszłym miesiącu.

MIUI 10 zaprezentowano pod koniec maja. Potem doczekaliśmy się zapowiedzi wersji Global. Chińczycy kilka tygodni temu przekazali, że planują rozpocząć udostępnianie finalnej wersji nakładki od września tego roku. Wygląda na to, że Xiaomi jest na dobrej drodze do dotrzymania obietnic. Właściciele modelu Mi 6 dostają aktualizację oznaczoną ciągiem znaków V10.0.1.0.OCACNFH. Nie jest to jeszcze finalne wydanie nowej nakładki, ale bardzo mu bliskie.

Aktualizacja V10.0.1.0.OCACNFH dla Xiaomi Mi 6 to tak zwany ROM MIUI 10 China Beta Stable. Jest to oprogramowanie bliskie finalnej wersji, które udostępniane jest pewnym użytkownikom drogą OTA. Nie wszystkim, a jedynie wybrańcom. Uaktualnienie pojawia się na tych smartfonach Xiaomi Mi 6, które pracują pod kontrolą China Stable ROM. Te osoby, które mają zainstalowane Global Stable, Global Beta lub China Developer ROM, aktualizacji tej na pewno nie otrzymają.

xiaomi mi 6 MIUI 10 Stable kiedy

Xiaomi udostępni MIUI 10 Stable na kilkadziesiąt urządzeń

MIUI 10 Stable, czyli finalna wersja nowej nakładki, trafi na kilkadziesiąt różnych urządzeń Chińczyków. Trzeba jednak mieć na uwadze, że proces dystrybucji rozpocznie się od urządzeń z chińskiej dystrybucji. Wersje Global będą dostawać uaktualnienie ciut później. Warto to mieć na uwadze, bo proces będzie przebiegać etapami i potrwa to kilka miesięcy. Nie wszyscy dostaną MIUI 10 w tym samym czasie.

Zobacz także: Najlepsze aplikacje na Androida z lipca

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij