Samsung Galaxy S8 również dostaje kwietniowe poprawki bezpieczeństwa

Dritone, 2017-04-21 08:41
0

Samsung Galaxy S8 i S8+ są już w rękach pierwszych klientów i producent rozpoczął dystrybucję aktualizacji z aktualnymi poprawkami bezpieczeństwa. Nowe uaktualnienie dla Galaxy S8 waży około 660 MB i zawiera kwietniowe poprawki bezpieczeństwa dla Androida, które Samsung rozpoczął już wdrażać także na pokład Galaxy S7 i S7 edge.

Samsung Galaxy S8 Android 7.0 Nougat

Wczoraj wspominaliśmy wam, że Samsung Galaxy S7 edge i S7 z europejskiej dystrybucji dostają nowe uaktualnienie, które jest dystrybuowane drogą OTA. To aktualizacja z kwietniowymi poprawkami bezpieczeństwa. Samsung rozpoczął także udostępniać aktualizację dla użytkowników smartfonów Galaxy S8, które dopiero co trafiły w ręce pierwszych klientów.

Samsung Galaxy S8 i model Plus otrzymują właśnie aktualizację, która waży około 660 MB. Nowy patch wprowadza firmware kończący się ciągiem znaków AQDD i po instalacji łatki stan zabezpieczeń Androida to 1 kwietnia. Warto dodać, że uaktualnienie wprowadza także udoskonalenia obejmujące asystenta Bixby oraz funkcji w połączeniu ze stacją DeX.

Samsung Galaxy S8 OTA aktualizacja AQDD kwietniowe poprawki bezpieczeństwa

Nowa aktualizacja zawiera 49 poprawek dla samego Androida, które przygotowało Google. Koreański producent w tym miesiącu sam rozwiązał 16 różnych problemów we własnym oprogramowaniu. Niestety, na razie nie wiadomo nic na temat dostępności systemu Android 7.1. Zapewne Samsungi Galaxy S8 otrzymają z czasem aktualizację do tej wersji platformy, ale na razie nie wiadomo, kiedy to nastąpi. Na więcej informacji trzeba poczekać.

źródło: GalaxyClub

The following two tabs change content below.

Dritone

Redaktor prowadzący
Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.
Android · Samsung · Smartfony · · · · · · · · ·