Udostępnij
Tweetnij

Lenovo Moto Z – wielbiciele iPhone’ów zachwyceni smartfonem

Wielbiciele iPhone’ów uważają Apple za innowacyjną firmę. Motorola pokazała, że może być równie nowatorska i sprytnie zareklamowała Lenovo Moto Z.

Wielbiciele iPhone’ów uważają Apple za innowacyjną firmę. Motorola pokazała, że może być równie nowatorska i sprytnie zareklamowała Lenovo Moto Z.

Apple uznawane jest za jednego z największych innowatorów, jeśli chodzi o rynek smartfonów i tabletów. Nic dziwnego zatem, że inne firmy lubią porównywać swoje urządzenia do nowych telefonów z logiem nagryzionego jabłka. W ciekawy sposób zrobiła to Motorola, należąca aktualnie do Lenovo. Firma postanowiła w ciekawy sposób dać do zrozumienia użytkownikom, że nie tylko Apple jest innowacyjne. Zobaczcie wideo:

Na filmie wierni fani urządzeń Apple pytani są o iPhone’a 7 i nowości, jakie wprowadził gigant z Cupertino. Okazało się, że jedynym co potrafili zauważyć użytkownicy był „nieco lepszy aparat” oraz „trochę szybszy procesor”. Innymi słowy – nie byli zachwyceni „siódemką”.

Następnie zgromadzeni w sali użytkownicy otrzymali coś, co twórcy filmu nazwali prototypem najnowszego iPhone’a. Oczywiście, nie mieli wiedzy o tym, że tak naprawdę jest to Lenovo Moto Z. Zaprezentowano im Moto Mods. Siedzący w sali byli zachwyceni pomysłem na dodatkową baterię. Podobał im się też głośnik, jak również projektor, którego, jak stwierdzili, mogą używać w prezentacjach w pracy, a także podczas oglądania bajek z dziećmi. Następnie prowadząca ujawniła, że nie jest to prototyp iPhone’a, ale Lenovo Moto Z. Uczestnicy byli zdziwieni, jednak pochwalili Motorolę za innowacyjność.

Źródło: YouTube

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij