Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Note 7 – 130 tys. smartfonów wymienionych w USA (wideo)

Tim Baxter w najnowszym wideo wytłumaczył, że sprawa wymiany telefonów Samsung Galaxy Note 7 idzie sprawnie. W USA wymieniono już 130 tys. smartfonów.

Tim Baxter w najnowszym wideo wytłumaczył, że sprawa wymiany telefonów Samsung Galaxy Note 7 idzie sprawnie. W USA wymieniono już 130 tys. smartfonów.

Samsung nie ma ostatnio najlepszych dni. Można wręcz rzec, że nastrój w firmie jest wybuchowy. Wszystko przez sprawy eksplodujących telefonów. Samsung Galaxy Note 7 został wycofany ze sprzedaży ze względu na liczne wypadki, jakie spowodował. Mówi się, że w samym tylko USA zdarzyły się 92 problemów z tym telefonem od dnia jego premiery. I to właśnie do swoich klientów w Stanach Zjednoczonych przemówił Tim Baxter z firmy Samsung, który wytłumaczył użytkownikom, jak sprawa wymiany wygląda na chwilę obecną:

Baxter wytłumaczył, że Samsung bardzo dba o zadowolenie użytkowników i ich bezpieczeństwo, dlatego stara się naprawić błędy jak najszybciej. Przeprosił również za zaistniałą sytuację oraz za to, że jego firma nie spełniła wszystkich oczekiwań swoich klientów.

Baxter potwierdził, że w samych tylko Stanach Zjednoczonych wymieniono już 130 tysięcy urządzeń. Poprosił przy tym, by urządzenia, które nie zostały jeszcze zastąpione rozładować do końca, a następnie je oddać do wymiany. Nowe, sprawne i bezpieczne telefony Samsung Galaxy Note 7 powinny być dostępne do 21 września.

Następnie Baxter zapewnił, że nowy, usprawniony Samsung Galaxy Note 7, który dostarczany jest w ramach zamiennika, jest całkowicie bezpieczny, a Samsung rozwiązał już problem z baterią.

Źródło: Samsung

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij