Udostępnij
Tweetnij

Testujemy dwa tablety Manta. Co chcecie wiedzieć?

Tym razem do naszego redakcyjnego laboratorium trafiły dwie całkiem świeże, 10-calowe „dachówki” firmy Manta – MID1005 HD i MID1004 3G.

Nowe tablety Manta

Tym razem do naszego redakcyjnego laboratorium trafiły dwie całkiem świeże, 10-calowe „dachówki” firmy Manta – MID1005 HD i MID1004 3G.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja tabletu Kruger & Matz KM-1060 – z multimediami za pan brat

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Obydwa mogą pochwalić się przyzwoitymi parametrami technicznymi (10-calowy ekran IPS, procesor RockChip RK 3066, 1GB RAM, pamięć na dane 16GB), zaś jeden z nich oferuje dodatkowo możliwość stałego połączenia z Internetem, dzięki zastosowaniu modemu 3G.

Jeśli chcielibyście choć w jakiejś części mieć swój udział w ich recenzji, pozostawcie swoje pytania i propozycje testów w komentarzach do niniejszego newsa. Zapraszamy!

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij