Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Band 8 NFC z użyteczną nowością dla iPhone’ów

Xiaomi Band 8 NFC to opaska, z której mogą także korzystać właściciele iPhone’ów. Dla nich producent przygotował pewne nowości, które wprowadza aktualizacja firmware. Dzięki nowej wersji użytkownicy telefonów z iOS i opaski Xiaomi Band 8 NFC mogą skorzystać z nowego widżetu ze stanem naładowania baterii.

Xiaomi Band 8 to specjalna wersja opaski chińskiej marki, która ma moduł bezstykowy. Urządzenie doczekało się nowej wersji firmware. Wraz z aktualizacją oprogramowania pojawiają się pewne nowości dla użytkowników iPhone’ów, ale nie tylko. Są też inne opcje, które docenią wszyscy właściciele sprzętu.

Nowa aktualizacja firmware dla opaski Xiaomi Band 8 NFC oznaczona jest numerkiem 1.4.178. Dodaje ona automatyczne wykrywanie i zatrzymywanie jazdy na rowerze. Wśród nowości jest także obsługa widżetu na iOS, który odpowiada za informację o poziomie naładowania baterii. To nie pierwszy raz, gdy uaktualnienie dla tego gadżetu wprowadza udoskonalenia pod względem zgodności z iPhone’ami.

Xiaomi Band 8 NFC aktualizacja nowości dla iPhone

Poprzednia aktualizacja Xiaomi Band 8 NFC z optymalizacjami dla iPhone’ów

Jedna z ostatnich aktualizacji oprogramowania dla opaski Xiaomi Band 8 NFC również wprowadziła udoskonalenia związane z iPhone’ami. Wtedy poprawiono stabilność połączeń bezprzewodowych i obsługę przychodzących. Udoskonalono także ogólną wydajność oraz poprawiono stabilność.

W ramach ciekawostki warto dodać, że w drodze jest globalna wersja opaski Xiaomi Band 8 Pro, która w Chinach debiutowała kilka miesięcy temu. Domyślamy się, że jej premiera w Europie odbędzie się w niedługim czasie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij