Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Band 7 Pro, Watch S2 i S1 Pro otrzymują paski w nowym kolorze

Xiaomi Band 7 Pro, Watch S2 i Watch S1 Pro to urządzenia naręczne, które doczekały się nowych opcji. Producent przygotował nowe paski w kolorze magenty. Przygotowano je z okazji Chińskiego Nowego Roku. Najtańszy z nowych pasków powstał z myślą o opasce Xiaomi Band 7. Te dla smartwatchy są nieco droższe. 

Xiaomi Band 7 Pro, Watch S2 i S1 Pro to popularne urządzenia naręczne marki, które debiutowały w ofercie w zeszłym roku. Z okazji Chińskiego Nowego Roku producent przygotował nowe opcje dla tych akcesoriów. Są to paski w magentowym kolorze, który podkreśla to wydarzenie z Państwa Środka.

Xiaomi Band 7 Pro Watch S2 S1 Pro paski

Magentowe paski dla Xiaomi Band 7 Pro, Watch S2 i S1 Pro widoczne są na załączonych renderach. Akcesorium dla opaski jest najtańsze, bo zostało wycenione na 59 juanów, czyli około 38 zł. Natomiast w przypadku smartwatchy ich cena została ustalona na 99 juanów. To daje nam równowartość 64 zł.

Nowe paski dla Xiaomi Band 7 Pro, Watch S2 i S1 Pro tylko w Chinach

Niestety takie paski dla urządzeń Xiaomi Band 7 Pro, Watch S2 i S1 Pro można zakupić tylko w Chinach. Będą one dostępne przez ograniczony czas począwszy od 21 stycznia. Nie spodziewajmy się, że będzie je można zakupić także w Europie, z czym trzeba się pogodzić. Na to się nie zanosi i do wyboru pozostaną tylko te dotychczasowe.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki triki dla aplikacji Spotify 

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij