Udostępnij
Tweetnij

DJI Mini 3 w drodze. Dron pozuje na renderach

DJI Mini 3 to dron, którego premiera musi być blisko. Świadczą o tym rendery, które przedostały się do sieci już teraz. Te ujawniają nam wygląd maszyny. Design jest bardzo podobny do modelu Pro. Dron DJI Mini 3 ma cztery składane ramiona z wirnikami oraz kamerę, której to specyfikacja na razie jest tajemnicą.

DJI Mini 3 to nowy dron, który wkrótce dołączy do oferty firmy. Urządzenie nie zostało dochowane w tajemnicy do premiery i do sieci wyciekły rendery prasowe. Te ujawniają nam design, który jest dosyć zbliżony do wariantu Pro. Zobaczmy sobie, jak prezentuje się nowa maszyna uznanego producenta.

DJI Mini 3 dron rendery
DJI Mini 3 dron rendery

Dron DJI Mini 3 ma cztery składane ramiona, na których znajdują się dwupłatowe wirniki. Z przodu znajduje się kamera, ale jej specyfikacja techniczna nie jest znana. Oczywiście spodziewajmy się zaniżonych parametrów względem tej, którą producent umieścił w modelu Pro, co nie powinno nikogo dziwić.

Specyfikacja drona DJI Mini 3 nieznana

O dronie DJI Mini 3 wiadomo obecnie bardzo niewiele. Specyfikacja techniczna maszyny nie jest znana. Będzie ona oczywiście zaniżona względem modelu Pro, ale to natomiast przełoży się na niższą cenę, która to również na razie pozostaje tajemnicą. Na więcej szczegółów trzeba będzie jeszcze poczekać. Zapewne poznamy je jednak jeszcze przed planowaną premierą.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij