Udostępnij
Tweetnij

AirPods 2, 3, Pro i Max z nową aktualizacją firmware

AirPods 2, 3, Pro i Max to słuchawki bezprzewodowe Apple, które załapały się na nowe uaktualnienie oprogramowania. Została udostępniona aktualizacja firmware, która wprowadza software oznaczony ciągiem znaków 5B58. Ten sam Apple udostępniło w zeszłym tygodniu dla AirPods Pro 2. generacji. Co nowego tu znajdziemy?

AirPods 2, 3, Pro i Max to słuchawki bezprzewodowe Apple, które nie są najnowszymi modelami. Co nie zmienia faktu, że producent cały czas pamięta o ich użytkownikach. Świadczy o tym nowa aktualizacja firmware, którą udostępniono dla tych urządzeń. Jej instalacja odbywa się automatycznie.

AirPods 2 3 Pro Max aktualizacja firmware

Nowa aktualizacja firmware dla słuchawek bezprzewodowych AirPods 2, 3, Pro i Max wprowadza oprogramowanie oznaczone ciągiem znaków 5B58. Poprzednie to 4E71. Tym samym zostało ono zrównane na niemal wszystkich modelach. Z wyjątkiem niewspieranych już 1. generacji, gdzie jest to software z numerkiem 6.8.8.

Aktualizacja firmware dla AirPods 2, 3, Pro i Max wdrażana automatycznie

Pamiętajmy, że aktualizacje firmware dla słuchawek AirPods instalowane są automatycznie. Można to próbować nieco przyspieszyć poprzez ten trik. Software 5B58 jest tym samym, który w zeszłym tygodniu Apple udostępniło dla modelu Pro 2. generacji. W oficjalnym wykazie zmian, który jest bardzo oszczędny w słowa, czytamy tylko o poprawkach błędów i innych udoskonaleniach.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij