Udostępnij
Tweetnij

AirPods Pro, 2 i Max z nową aktualizacją firmware 4E71 od Apple

AirPods Pro, Max oraz 2. generacja słuchawek bezprzewodowych doczekały się nowego uaktualnienia. To aktualizacja firmware 4E71, którą kilka miesięcy temu udostępniono na 3. generację. Apple oczywiście nie udostępniło wykazu zmian. Stąd też nie wiemy, co nowego wraz z aktualizacją dostały AirPods Pro, 2 i Max.

AirPods Pro, 2 oraz Max to słuchawki bezprzewodowe Apple, dla których udostępniana jest nowa aktualizacja firmware. Oznaczona ona jest ciągiem znaków 4E71. Jak dobrze pamiętamy, takie oprogramowanie kilka miesięcy temu dostała 3. generacja słuchawek. Teraz trafia ona na pozostałe modele.

Nowa aktualizacja firmware 4E71 trafia już na słuchawki AirPods Pro, Max oraz 2. generacji i jest nawet możliwe, że już ją macie. Nawet o tym nie wiedząc. Wersję oprogramowania można sprowadzić udając się na iPhonie do sekcji Bluetooth i wybierają symbol (i) obok nazwy słuchawek. Nie wiemy, co nowego dodano w uaktualnieniu, bo producent nie udostępnił wykazu zmian.

Aktualizacja firmware dla AirPods Pro, 2 i Max – tak można ją wgrać

W przypadku słuchawek bezprzewodowych Apple nie istnieje ręczny sposób na wgranie nowego oprogramowania. Odbywa się to automatycznie, ale proces można przyspieszyć. Poprzez umieszczenie AirPods w pobliżu iPhone’a, z którym są sparowane. To często przyspiesza zainstalowanie nowego software.

Przeczytaj także: 5 wskazówek dla użytkowników iPhone’ów

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij