Udostępnij
Tweetnij

AirPods Pro 2 z pierwszą aktualizacją firmware

AirPods Pro 2 to nowe słuchawki bezprzewodowe Apple, które doczekały się pierwszego uaktualnienia firmware. Jest to aktualizacja, która wprowadza oprogramowanie z numerkiem 5A377. Niestety na razie nie wiadomo, co nowego dodaje ten firmware dla AirPods Pro 2. Spodziewajmy się, że są to jakieś poprawki.

AirPods Pro 2 to nowe słuchawki bezprzewodowe Apple, które debiutują dziś na rynku. Wprowadzają one liczne nowości oraz udoskonalenia względem pierwszej generacji sprzętu. Tymczasem pojawiła się nowa aktualizacja firmware. Jest to oprogramowanie oznaczone ciągiem znaków 5A377. Co nowego tu znajdziemy?

Apple nie podało wykazu zmian dla nowej aktualizacji firmware. Nie wiadomo więc, co nowego tutaj zaimplementowano. Mogą to być tylko poprawki pewnych błędów, ale równie dobrze mogło pojawić się coś nowego. Pewne źródła twierdzą, że może to być wsparcie dla kodeka LC3, który zapewni obsługę bezstratnego dźwięku poprzez Bluetooth.

Aktualizacja firmware dla AirPods Pro 2 wgrywa się automatycznie

Pamiętajmy, że uaktualnienia firmware dla słuchawek bezprzewodowych Apple instalowane są automatycznie. Na ma pewnego sposobu na wgranie do nich aktualizacji w natychmiastowych sposób i tak samo zapewne jest na AirPods Pro 2. W przyspieszeniu procesu pomaga często położenie słuchawek w pobliżu iPhone’a i ich podłączenie do ładowarki.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i wskazówki dla głośnika HomePod z Siri

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij