Udostępnij
Tweetnij

MIUI 13.1 i Android 12 dostępne dla popularnego urządzenia Xiaomi

MIUI 13.1 i system Android 12 trafiają na popularne urządzenie chińskiej marki. Tym jest tablet Xiaomi Pad 5. Uaktualnienie pojawiło się na wybranych rynkach. Również europejskich. MIUI 13.1 oparte na platformie Android 12 to duża aktualizacja dla tabletu Xiaomi Pad 5, która wprowadza liczne udoskonalenia.

MIUI 13.1 to duża aktualizacja oprogramowania dla tabletu Xiaomi Pad 5, która bazuje na systemie operacyjnym Google Android 12. Uaktualnienie wnosi sporo nowości. Samo to urządzenie debiutowało na rynku z Androidem 11 oraz nakładką z numerkiem 12.5. Tak więc w nowej wersji można liczyć na sporo zmian.

MIUI 13.1 Android 12 aktualizacja Xiaomi Pad 5
MIUI 13.1 Android 12 aktualizacja Xiaomi Pad 5

Android 12 z MIUI 13.1 trafia na tablety Xiaomi Pad 5 z różnej dystrybucji. W przypadku międzynarodowej wersji tego urządzenia jest to uaktualnienie firmware oznaczone ciągiem znaków 13.1.1.0.SKXMIXM. Natomiast w europejskiej dystrybucji jest to 13.1.2.0.SKXEUXM. Sam wykaz zmian jest ubogi, ale tak naprawdę nowości jest naprawdę sporo.

MIUI 13.1 i Android 12 dla Xiaomi Pad 5 to wiele nowości

Xiaomi przygotowało własną nakładkę pod kątem większych ekranów. Aktualizacja MIUI 13.1 dla tabletu Pad 5 z Androidem 12 wprowadza nowe widżety, lepszą integrację z domem inteligentnym czy mnóstwo usprawnień obejmujących zabezpieczenia. Są też zmiany wizualne, które powinny z pewnością cieszyć oko.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla systemu Windows 11

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij