Udostępnij
Tweetnij

Pixel Watch pierwszym smartwatchem z Google Fi

Pixel Watch to smartwatch, którego premiery spodziewamy się we wrześniu. Wygląda na to, że będzie to pierwszy zegarek ze wsparciem dla Google Fi, czyli wirtualnego operatora sieci komórkowych w Stanach Zjednoczonych. Smartwatch Google Pixel Watch pozwoli w ten sposób zapewnić połączenie z internetem.

Google Pixel Watch to smartwatch, którego premiery spodziewamy się w przyszłym miesiącu. Zegarek zapowiada się naprawdę ciekawie i może zaoferować coś, czego nie ma żaden inny. To wsparcie dla Google Fi. Co to takiego?

Google Fi to wirtualny operator sieci komórkowych działający w Stanach Zjednoczonych. Korzysta on z infrastruktury należących do tamtejszego T-Mobile oraz US Cellular. Są to zarówno sieci działające w LTE, jak i nowszym 5G. Pixel Watch pozwoli w ten sposób nawiązywać połączenie z internetem czy prowadzić rozmowy bez konieczności parowania z telefonem.

Tylko smartwatch Pixel Watch ze wsparciem dla Google Fi

Takie rozwiązania nie wspiera żaden inny smartwatch dostępny na rynku. Tak więc Pixel Watch będzie pierwszym z nich. Informacji na ten temat doszukano się w kodzie uaktualnionej aplikacji Google Fi z numerkiem 69. Tam są nawiązania do nazwy kodowej Rohan, a właśnie pod takim kryptonimem powstaje nowy zegarek z platformą Wear OS, który zobaczymy za kilka tygodni.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i wskazówki dla poczty Gmail

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij