Udostępnij
Tweetnij

Aparat Google dla Wear OS dostaje zmiany oparte na Material You

Aparat Google dla smartwatchy z systemem Wear OS doczekał się aktualizacji. Ta wprowadza ciekawe zmiany w postaci modyfikacji opartych na języku projektowania Material You. Pojawiają się one w uaktualnieniu aplikacji Aparat Google dla Wear OS z numerkiem 8.6. Rzućmy sobie na nie okiem.

Aparat Google dla Wear OS doczekał się ciekawej aktualizacji, która jest już dystrybuowana poprzez Sklep Play. Wprowadza ona wyczekiwane zmiany. Te wpisują się w design języka projektowania Material You. Ten wcześniejszy był przestarzały i w zasadzie pamięta jeszcze czasy platformy Android Wear. Zobaczmy, co się zmieniło.

Aparat Google Wear OS zmiany Material You

Zmiany wprowadzone w aplikacji Aparat Google dla Wear OS widać powyżej. Widzimy, że pojawiają się inspiracje Material You. Wśród nich jest górny przycisk w kształcie pigułki z menu hamburger. To pozwala na przełączanie kamer czy też skorzystanie z timera. Zmieniono też kontrolkę migawki, a przyciski do powiększania są z boku. Poniżej dla porównania design sprzed ostatniej aktualizacji.

Aparat Google Wear OS zmiany Material You

Material You w aplikacji Aparat Google dla Wear OS w wersji 8.6

Jak już wspomnieliśmy, zmiany te są już udostępniane wraz z ostatnią aktualizacją aplikacji Aparat Google dla Wear OS. Jest ona dystrybuowana poprzez Sklep Play. Nowa wersja ma numerek 8.6.263.463689965.13. W przypadku wersji dla telefonów z Androidem 13 dodano pomniejsze poprawki.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i wskazówki dla poczty Gmail

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij