Udostępnij
Tweetnij

Przedsprzedaż Xiaomi Band 7 w Europie. Cena niższa o blisko 50 zł

Xiaomi Band 7 to nowa opaska, która wkrótce będzie dostępna do kupienia w Europie. Poprzedzi to przedsprzedaż, gdzie cena gadżetu została obniżona na start o blisko 50 zł. Nowy model jest jednak odczuwalnie droższy od szóstej generacji. Cena Xiaomi Band 7 wzrosła w przeliczeniu na naszą walutę o blisko 70 zł.

Xiaomi Band 7 to opaska, która w końcu doczekała się debiutu w Europie. Cena rzeczywiście wzrosła, co sugerowały plotki. Na szczęście na start została przygotowana przedsprzedaż, gdzie można zaoszczędzić blisko 50 zł. Potrwa ona jednak tylko dwa dni.

przedsprzedaż Xiaomi Band 7 cena

W Hiszpanii przedsprzedaż na Xiaomi Band 7 ruszyła dziś i potrwa do jutra. Klienci, którzy zdecydują się na zakup gadżetu do 23 czerwca, mogą liczyć na bonus w wysokości 10 euro. Standardowa cena została ustalona na poziomie 59,99 euro (ok. 278 zł), czyli jest o 15 euro wyższa względem szóstej generacji. W ramach promocji została obniżona do 49,99 euro (ok. 232 zł).

przedsprzedaż Xiaomi Band 7 cena

Polska przedsprzedaż Xiaomi Band 7 zapewne też z niższą ceną

Spodziewajmy się, że polska cena Xiaomi Band 7 zostanie ustalona na poziomie 279 zł. W ramach oferty na start, gdy ruszy przedsprzedaż, kwota ta pewnie zostanie obniżona o 50 zł. Tak było w zeszłym roku i w tym zapewne będzie podobnie. Rodzimy oddział marki na razie jednak milczy w tym temacie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla poczty Gmail

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij