Udostępnij
Tweetnij

Apple nie pokaże w tym miesiącu słuchawek AirPods 3

AirPods 3 to słuchawki, na które poczekamy. Apple nie pokaże ich z AirTags i tabletami iPad Pro 2021. Debiut AirPods 3 ma odbyć się w drugiej połowie roku.

AirPods 3 to nowe słuchawki bezprzewodowe Apple, których spodziewamy się w tym roku. Pewne plotki mówiły o tym, że premiera może odbyć się jeszcze w marcu. Wraz z lokalizatorami AirTags i tabletami iPad Pro 2021. Tymczasem wygląda na to, że poczekamy na nie dłużej. Takiego zdania jest analityk Ming Chi Kuo.

Ming Chi Ku to analityk, który w przeszłości serwował nam sprawdzone informacje z obozu Apple. Według niego dostawy AirPods 3 nie odbędą się wcześniej niż w trzecim kwartale 2021 roku. Jest tak, to o premierze w tym miesiącu można zapomnieć. Trzeba będzie poczekać dłużej i bardziej prawdopodobnym wydaje się być debiut we wrześniu. Wraz z iPhone’ami 13.

kiedy słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods 3 cena rendery plotki przecieki iPad Pro 2021 airtags

AirTags i iPad Pro 2021 blisko, ale na AirPods 3 Apple każe poczekać

Na słuchawki bezprzewodowe AirPods 3 jeszcze poczekamy, ale wspomniane wyżej produkty rzeczywiście powinny zadebiutować w tym miesiącu. Informacji o AirTags doszukano się w becie iOS 14.5. Natomiast premiera tabletów iPad Pro 2021 również wydaje się być niemal pewna. Termin marcowej konferencji nie został jeszcze potwierdzony przez Apple.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij