Udostępnij
Tweetnij

Realme wprowadza do oferty w Polsce żarówkę inteligentną Smart Bulb

Realme Smart Bulb to żarówka inteligentna RGB. Gadżet debiutuje w Polsce i jego cena jest całkiem atrakcyjna. Zobaczmy sobie funkcje Realme Smart Bulb.

Realme Smart Bulb to inteligentna żarówka RGB, która doczekała się premiery w Polsce. Cena gadżetu została ustalona w kraju na poziomie 79 złotych. Producent deklaruje moc na poziomie 9 W, co stanowi odpowiednik zwykłej żarówki o mocy 60 W. Zobaczmy, jakie funkcje oferuje Realme Smart Bulb.

inteligentna żarówka RGB realme Smart Bulb cena opinie czy warto kupić gdzie najtaniej w Polsce funkcje

Producent deklaruje żywotność Realme Smart Bulb na około 25 tys. godzin. To powinno pozwolić na przeciętne użytkowanie źródła światła przez 13 lat. Co ważne, do wyboru jest każdy z 16 milionów kolorów. Natomiast temperatura barwowa może być regulowana w zakresie od 1700 K do 6500 K.

inteligentna żarówka RGB realme Smart Bulb cena opinie czy warto kupić gdzie najtaniej w Polsce funkcje

Żarówka inteligentna Realme Smart Bulb może być obsługiwana przez aplikację Link. Sprzęt zapewnia też godność z platformami Google Home oraz Amazon Alexa. Niestety, wsparcia dla Apple HomeKit tu nie uświadczymy. Można więc nią sterować poleceniami głosowymi. Najważniejsze cechy żarówki widoczne są poniżej.

Żarówka inteligentna Realme Smart Bulb – najważniejsze cechy

  • moc 9 W (odpowiednik zwykłej żarówki 60 W)
  • czas pracy do 25 tys. godzin (średnio 13 lat)
  • wybór jednego spośród 16 mln kolorów
  • temperatura barwowa regulowana w zakresie od 1700 K do 6500 K
  • zgodność z platformami Google Home i Amazon Alexa
  • sterowanie poprzez aplikację Link
  • cena 79 złotych

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Signal

źródło: komunikat prasowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij