Udostępnij
Tweetnij

Przejściówka i AirPods to najpopularniejsze produkty Apple w Best Buy

Apple to firma, która ma w ofercie różne przejściówki. Okazuje się, że przejściówka z portu Lightning na złącze słuchawkowe jest najpopularniejszym produktem firmy w Best Buy. Na drugim miejscu mamy słuchawki bezprzewodowe AirPods. Apple już w przyszłym miesiącu planuje zaprezentować AirPods 2. generacji.

Ceros przygotował raport, z którego wynika, że przejściówka to najpopularniejszy produkt Apple’a znajdujący się w ofercie Best Buy. Tą najczęściej rozchwytywaną jest przejściówka ze złącza Lightning na minijacka. Jest ona dołączana do opakowań z iPhone’ami, ale gadżet jest tak mały, że dosyć łatwo go zgubić. Koszt takiej przejściówki to około 10 dolarów. Słuchawki AirPods też cieszą się dużym wzięciem.

AirPods to słuchawki bezprzewodowe Apple’a, które debiutowały niespełna dwa lata temu. Nadal jednak są chętnie wybieranymi przez klientów. To drugi co do popularności produkt firmy z Cupertino w ofercie sklepu Best Buy. Dosyć szybko wyparły one znacznie tańsze słuchawki EarPods z kablem. Na poniższym wykresie widać również, że coraz chętniej kupowany jest także kabel z końcówkami Lightning i USB C, którego Apple na razie nie dodaje do iPhone’ów. Ma to jednak ulec zmianie w tym roku, bo nowe telefony z iOS mają dostać znacznie mocniejsze ładowarki z USB C o mocy 18 W.

Apple Best Buy AirPods 2 przejściówki dongle przejściówka z Lightning na audio

Apple AirPods 2 już blisko

Apple planuje pokazać słuchawki bezprzewodowe AirPods 2 już w trakcie konferencji, która odbędzie się we wrześniu. Wiemy, że zostaną wprowadzone pewne udoskonalenia. Pojawi się wsparcie dla komendy „Hey Siri” i nowy chip do zarządzania energią. Znacznie lepsze słuchawki mają jednak pojawić się dopiero w przyszłym roku.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje z App Store z lipca

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij