Udostępnij
Tweetnij

Nowy HomePod i słuchawki AirPods 3 w ofercie Apple w 2019 roku

Apple ma w planach usprawnienia wielu swoich urządzeń. Najnowszy raport Bloomberga mówi o tym, że firma z Cupertino planuje wydanie nowych słuchawek AirPods 3 w 2019 roku. Mają one być wyposażone w czujniki biometryczne. W tym roku pojawią się AirPods 2. generacji. Nieoficjalnie mówi się również o tym, że nowy HomePod też pojawi się w przyszłym roku.

AirPods 3 to słuchawki bezprzewodowe, które będą doskonalsze od swoich poprzedników. W tym od AirPods 2, których spodziewamy się we wrześniu. Jak donosi Bloomberg, firma z Cupertino już rozmawia na temat nowych funkcji, jakie zostaną dodane w nowej wersji słuchawek. Nieoficjalnie mówi się o tym, że ma ona dostać czujniki biometryczne dla tego urządzenia, takie jak monitor pracy serca. Planowany jest również nowy HomePod.

Wydaje się również, że Apple rozszerza możliwości produkcyjne AirPods. Foxconn jest podobno gotowy na przyszłą produkcję urządzenia. Być może chodzi tutaj o to, że Luxshare miał problemy w dostarczeniu dużej liczby urządzeń na czas. W 2016 roku pojawiło się zdecydowanie za mało słuchawek na start.

Apple AirPods 2 kiedy premiera AirPods 3 nowy HomePod

AirPods 2 i 3 będą prawdopodobnie kosztować więcej niż istniejące modele, których cena wynosi 799 zł za zestaw. Poprzednia pogłoska sugerowała, że nowe słuchawki z mniejszymi komponentami mogą pojawić się pod koniec 2018 roku – ale plotki wydają się dotyczyć nieco zaktualizowanego urządzenia. Przeprojektowane sprzęty mają trafić na rynek dopiero w przyszłym roku. Tegoroczne słuchawki AirPods  2 będą prostsze i dostaną m.in. nowy chip do zarządzania energią czy wsparcie dla komendy „Hey Siri”.

Nie tylko AirPods 3 i nowy HomePod. Apple ma w zanadrzu również inny sprzęt

Mówi się również, że Apple przygotowuje słuchawki nauszne, które będą konkurować z drogimi modelami od Bose’a i Sennheisera. Mark Gurman twierdzi, że firma początkowo zamierzała wprowadzić słuchawki pod koniec 2018 roku. Ostatecznie jednak premierę przeniesiono na przyszły rok.

Raport twierdzi również, że Apple chce poszerzyć bazę produkcyjną głośników HomePod, wykorzystując Foxconn. Nowy model może pojawić się już w 2019 roku. Raport Bloomberga nie mówi jednak nic o urządzeniu. Nie znamy zatem żadnych szczegółów na ten temat.

Zobacz również: iOS 12 pozwala zablokować dostęp do konkretnych aplikacji

Źródło: Bloomberg

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij