Dział: Google Nexus

Google Pixel 2

Google Pixel 2 to nachodzący smartfon giganta z Mountain View, nad którym prace już potwierdzono. Nowe informacje sugerują, że telefony dostaną zakrzywione ekrany OLED od LG Display. Google chce zainwestować prawie 900 milionów dolarów w LG i w ten sposób odpowiednio zabezpieczyć dostawy wyświetlaczy. Umowa jednak nie została jeszcze podpisana.

Android 7.1.2 Nougat aktualizacja Google Pixel C

Android 7.1.2 Nougat został już sfinalizowany. Firma z Mountain View rozpoczęła dystrybucję najnowszej aktualizacji od tabletu Google Pixel C, który dostaje także Pixel Launcher znany wcześniej ze smartfonów Pixel. Androida 7.1.2 Nougat zawiera również kwietniowe poprawki bezpieczeństwa od Google. Wkrótce system trafi też na inne urządzenia.

Google Pixel XXL Taimen

Google potwierdziło już jakiś czas temu, że rzeczywiście jest w trakcie przygotowywania smartfonów Pixel 2. Te ukrywają się pod nazwami kodowymi muskie i walleye. Tymczasem Droid-Life raportuje, że w przygotowaniu jest trzecie urządzenie o nazwie kodowej taimen. Android Police sugeruje, że może to być duży smartfon, na przykład Google Pixel XXL.

Google Pixel XL

Google Pixel 2 był już obiektem wcześniejszych przecieków, a teraz smartfon został potwierdzony przez szefa połączonych działów sprzętowych w Google’u, Ricka Osterloha. Wiceprezes firmy z Mountain View dodał, że Pixel 2 będzie nadal smartfonem klasy premium. Zdaje się więc, że plotki o tańszym modelu nie były prawdziwe.

Google Pixel XL

Kanadyjski operator Telus ujawnił, kiedy dokładnie Google wyda aktualizacje wnoszącą lutowe poprawki bezpieczeństwa dla smartfonów marki Nexus oraz Pixel. Google nie jest jednak pierwszą firmą, która wprowadziła uaktualnienie. Kilka dni temu z procesem aktualizacji dla Xperii XZ, X, X Performance i X Compact ruszyło Sony.

Google Pixel XL

Google Pixel 2 jest nowym smartfonem firmy z Mountain View, którego prototypy są już testowane. Google ma skupić się ponownie na aparatach i obecnie testuje wersje z dwoma różnymi procesorami. Google Pixel 2 ma być jednak droższy od poprzedników, ale wraz z nim ma pojawić się tańszy model telefonu Pixel 2B.

Google Pixel XL

Właściciele smartfonów Google Pixel i Pixel XL skarżą się na dziwne zrzuty ekranowe, które otrzymują od użytkowników iPhone’ów marki Apple. Te wyglądają normalnie na smartfonach z iOS, ale po otworzeniu ich na telefonach Google wyświetlane są przebarwienia. Dotyczy to tylko zrzutów z iPhone’a 7 Plus.