Dział: Google Nexus

Google Pixel XL

Właściciele smartfonów Google Pixel i Pixel XL skarżą się na dziwne zrzuty ekranowe, które otrzymują od użytkowników iPhone’ów marki Apple. Te wyglądają normalnie na smartfonach z iOS, ale po otworzeniu ich na telefonach Google wyświetlane są przebarwienia. Dotyczy to tylko zrzutów z iPhone’a 7 Plus.

Google Nexus 4

Nexus 4 debiutował w 2012 roku i od Google’a otrzymał aktualizację do Lollipopa. Telefon ma się jednak dobrze dzięki społeczności. Już w niedługim czasie właściciele tego smartfona będą mogli zainstalować system Android 7.1 Nougat. Możliwe to stanie się za sprawą nocnych wydań CyanogenMod 14.1. ROM dostępny jest także na wiele innych starszych urządzeń.

Android 7.0 Nougat

Google udostępniło drugą, poglądową wersję beta systemu Android 7.1.1, który w przyszłym miesiącu zostanie wydany w finalnej postaci. Tym razem nie jest to uaktualnienie dostępne w trybie OTA. System trzeba zainstalować z obrazów. Nowa wersja Androida Nougat jest też dostępna do pobrania na tablety Nexus 9.

Android 7.0 Nougat

Android 7.1.1 to najnowsza wersja platformy Google’a, która obecnie znajduje się w fazie testów. Zdaje się, że Rogers ujawnił datę premiery finalnej wersji.

Night Mode Enabler tryb nocny

Tryb nocny został usunięty z Nexusów i obecnie można uzyskać do niego dostęp tylko na smartfonach Google Pixel. Wiele jednak wskazuje na to, że właściciele Nexusów dostaną go z powrotem.

Google Pixel XL vs iPhone 7 Plus vs Samsung Galaxy S7 edge test ładowania baterii

Twórca kanału Supersaf TV postanowił porównać prędkość ładowania baterii w smartfonach iPhone 7 Plus, Google Pixel XL i Samsung Galaxy S7 edge.

Apple iPhone 7 Taptic engine

Smartfony iPhone 7 Plus oraz Google Pixel XL mają taptic engine, czyli silniczek wibracyjny. Zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak to działa?