Dział: Google Nexus

Google Pixel 2

Google Pixel 2 i Pixel XL 2 są już w przygotowaniu i wiemy, że telefony ukrywają się pod nazwami kodowymi walleye i taimen. Nowych informacji na ich temat dostarcza nam raport XDA-Developers, który bazuje na anonimowych źródłach. Oba telefony mają otrzymać procesor Qualcomm Snapdragon 835 czy 4 GB pamięci RAM.

Google Pixel 2

Google już przygotowuje nowe smartfony z serii Pixel 2. Te już wcześniej zostały potwierdzone przez Ricka Osterloha, czyli nowego szefa połączonych działów sprzętowych w firmie z Mountain View. W zeszłym roku telefony z serii Google Pixel powstały we współpracy z firmą HTC i kto wie, czy Tajwańczycy nie będą mieć udziału w powstawaniu drugiej generacji.

Google Pixel 2

Google Pixel 2 i Pixel XL 2 to dwa nowe smartfony, które przygotowuje gigant z Mountain View. Jeśli wierzyć nowym plotkom, to model ukrywający się pod nazwą muskie, który miał być następcą Pixela XL, został anulowany. Nie oznacza to jednak, że Google Pixel XL 2 w ogóle się nie pojawi. Telefon trafi na rynek i prawdopodobnie będzie nim taimen.

Google Pixel 2

Google Pixel 2 to nachodzący smartfon giganta z Mountain View, nad którym prace już potwierdzono. Nowe informacje sugerują, że telefony dostaną zakrzywione ekrany OLED od LG Display. Google chce zainwestować prawie 900 milionów dolarów w LG i w ten sposób odpowiednio zabezpieczyć dostawy wyświetlaczy. Umowa jednak nie została jeszcze podpisana.

Android 7.1.2 Nougat aktualizacja Google Pixel C

Android 7.1.2 Nougat został już sfinalizowany. Firma z Mountain View rozpoczęła dystrybucję najnowszej aktualizacji od tabletu Google Pixel C, który dostaje także Pixel Launcher znany wcześniej ze smartfonów Pixel. Androida 7.1.2 Nougat zawiera również kwietniowe poprawki bezpieczeństwa od Google. Wkrótce system trafi też na inne urządzenia.

Google Pixel XXL Taimen

Google potwierdziło już jakiś czas temu, że rzeczywiście jest w trakcie przygotowywania smartfonów Pixel 2. Te ukrywają się pod nazwami kodowymi muskie i walleye. Tymczasem Droid-Life raportuje, że w przygotowaniu jest trzecie urządzenie o nazwie kodowej taimen. Android Police sugeruje, że może to być duży smartfon, na przykład Google Pixel XXL.

Google Pixel XL

Google Pixel 2 był już obiektem wcześniejszych przecieków, a teraz smartfon został potwierdzony przez szefa połączonych działów sprzętowych w Google’u, Ricka Osterloha. Wiceprezes firmy z Mountain View dodał, że Pixel 2 będzie nadal smartfonem klasy premium. Zdaje się więc, że plotki o tańszym modelu nie były prawdziwe.