Dział: Google Nexus

Google Pixel 2

Google Pixel 2 jest coraz bliżej premiery. Telefon dostrzeżono na stronie komisji FCC, gdzie poznaliśmy wiele nowych szczegółów. Smartfon pracuje pod kontrolą niewydanego jeszcze systemu Android 8.0.1 i ma ramkę, która reaguje na ścisk i w ten sposób można uruchomić funkcję Assistant. Google Pixel 2 ukrywa się pod kryptonimem G011A.

Google Pixel 2

Google Pixel 2 w zeszłym tygodniu doczekał się przecieku w postaci zdjęcia, które opublikował Evan Blass, czyli Evleaks. Jeden z użytkowników serwisu Reddit postanowił na podstawie tej fotki stworzyć wysokiej jakości rendery, które mają ukazać nam wygląd smartfona Google Pixel 2. Raczej nie ma się czym ekscytować.

Google Pixel 2

Google Pixel 2, czyli mniejszy z tegorocznych smartfonów giganta z Mountain View, które zobaczymy we wrześniu lub październiku, doczekał się kolejnego przecieku. Tym razem to nowe zdjęcie. Niestety, Google Pixel 2 wygląda dosyć pospolicie i brakuje mu rozwiązań, które konkurencja stosuje we flagowcach w tym roku.

Google Pixel XL 2

Google Pixel XL 2, który powstaje pod nazwą kodową taimen, już we wcześniejszych przeciekach pojawiał się, jako smartfon z wielkim ekranem i wąskimi ramkami. Teraz możemy w końcu go zobaczyć. Google Pixel XL 2 doczekał się wycieku w postaci renderu, na którym widać przód podobny do Samsunga Galaxy S8. Telefon powstaje we współpracy z LG.

Google Pixel 2

Google Pixel 2 i Pixel XL 2 są już w przygotowaniu i wiemy, że telefony ukrywają się pod nazwami kodowymi walleye i taimen. Nowych informacji na ich temat dostarcza nam raport XDA-Developers, który bazuje na anonimowych źródłach. Oba telefony mają otrzymać procesor Qualcomm Snapdragon 835 czy 4 GB pamięci RAM.

Google Pixel 2

Google już przygotowuje nowe smartfony z serii Pixel 2. Te już wcześniej zostały potwierdzone przez Ricka Osterloha, czyli nowego szefa połączonych działów sprzętowych w firmie z Mountain View. W zeszłym roku telefony z serii Google Pixel powstały we współpracy z firmą HTC i kto wie, czy Tajwańczycy nie będą mieć udziału w powstawaniu drugiej generacji.

Google Pixel 2

Google Pixel 2 i Pixel XL 2 to dwa nowe smartfony, które przygotowuje gigant z Mountain View. Jeśli wierzyć nowym plotkom, to model ukrywający się pod nazwą muskie, który miał być następcą Pixela XL, został anulowany. Nie oznacza to jednak, że Google Pixel XL 2 w ogóle się nie pojawi. Telefon trafi na rynek i prawdopodobnie będzie nim taimen.