Udostępnij
Tweetnij

Surface Membership, czyli Surface w abonamencie

Surface Membership to nowy program Microsoftu skierowany do małych i średnich firm. Jego członkowie mogą zakupić urządzenia giganta z Redmond w ramach abonamentu.

Surface Membership to nowy program Microsoftu skierowany do małych i średnich firm. Jego członkowie mogą zakupić urządzenia giganta z Redmond w ramach abonamentu.

Microsoft szuka nowych sposobów na sprzedaż swoich urządzeń. W tym celu wychodzi do właścicieli małych i średnich firm z ciekawą propozycją – gigant z Redmond wystartował z ofertą pod nazwą Surface Membership. Co to oznacza i jak działa?

Jest to program, dzięki któremu małe i średnie firmy mogą otrzymać produkty Microsoftu z serii Surface na zasadzie abonamentu. Użytkownik, który decyduje się na taki krok, może wybrać pomiędzy trzema wariantami – subskrypcją na 18, 24 i 30 miesięcy.

Microsoft Surface Pro 4

Opłata miesięczna za otrzymane urządzenia to kolejno 48,99, 37,99 lub 32,99 dolara w zależności od programu, jaki zostanie wybrany (im dłuższy okres umowy, tym tańszy abonament miesięczny). Chwilowo na liście urządzeń znajduje się jedynie Surface Book, Surface Pro 4 oraz Surface 3. Niewykluczone jednak, że wkrótce do oferty dołączone zostaną inne sprzęty z serii Surface.

Surface Membership to jednak nie tylko urządzenia. W pakiecie wraz ze sprzętem otrzymujemy pomoc techniczną 7 dni w tygodniu, a także szkolenie ze specjalistami z Microsoftu, poszerzoną ofertę gwarancyjną, a także zniżki na zakup kolejnego sprzętu czy oprogramowania.

Chwilowo oferta dotyczy Stanów Zjednoczonych. Nie jest wiadome, czy takie rozwiązania zostaną wprowadzone również w naszym kraju.

Źródło: Microsoft

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij