Udostępnij
Tweetnij

Papież Franciszek otrzymał… tablet dla katolików

Papież Franciszek otrzymał w prezencie od Ryana Conklina ciekawe urządzenie. Biblezon Catholic Tablet to sprzęt przeznaczony wyłącznie dla katolików.

Papież Franciszek otrzymał w prezencie od Ryana Conklina ciekawe urządzenie. Biblezon Catholic Tablet to sprzęt przeznaczony wyłącznie dla katolików.

Franciszek tablet

Franciszek znany jest z tego, że nie stroni od nowoczesnych technologii. Papież korzystał chociażby z iPada, którego sprzedano jakiś czas temu za 30 tysięcy dolarów. Zapewne teraz też ma takie urządzenie, jednak być może zmieni się to dzięki najnowszemu prezentowi, jaki otrzymał od Ryana Conklina, przyjaciela Mosongo Osonga, założyciela oraz prezesa firmy Biblezon. W paczce znajdował się tablet. Ale nie byle jaki. Biblezon Catholic Tablet, jak sama nazwa wskazuje, jest sprzętem przeznaczonym dla Katolików.

Ryan Conklin wraz z narzeczoną wzięli udział w błogosławieństwie par młodych. Kiedy znaleźli się blisko Franciszka, wręczyli mu specjalny prezent. Biblezon Catholic Tablet działa mniej więcej jak Kindle Fire, jednak zainstalowano na nim aplikacje powiązane jedynie z religią katolicką.

franciszek biblezone

Conklin nie miał problemów z wytłumaczeniem papieżowi, jakie dokładnie funkcje ma prezentowane urządzenie, bo, jak się okazało, 7 lat spędził on w Rzymie jako seminarzysta i mówi też po hiszpańsku. Papież pochwalił jego znajomość języka. Spodobał mu się także prezent.

Jeśli chcielibyście stać się posiadaczami takiego urządzenia, raczej nie macie na to szans. Chwilowo Biblezon Catholic Tablet to sprzęt jedyny w swoim rodzaju. Jest biały, a na tylnej obudowie znajduje się zdjęcie Franciszka. Jego twórcy niezwykle cieszą się z tego, że ich prezent został przyjęty z takim entuzjazmem.

Źródło: PRNewswire

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij