Udostępnij
Tweetnij

Dell stworzył nowy rysik dla tabletów Venue 8 Pro i Venue 11 Pro

Dell przygotował nowy rysik dla tabletów Venue 8 Pro oraz 11 Pro, gdyż starszy stylus okazał się być bardzo problematycznym.

Tablet Dell Venue 8 Pro

Dell przygotował nowy rysik dla tabletów Venue 8 Pro oraz 11 Pro, gdyż starszy stylus okazał się być bardzo problematycznym. 

Przeczytaj koniecznie >> 8 aplikacji, które zwiększą twoją produktywność w Windows 8

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Pierwszy rysik dla tabletów Venue 8 Pro oraz Venue 11 Pro okazał być się dosyć problematycznym. Dell w międzyczasie udostępniło firmware, który miał poprawić jego obsługę, ale okazało się, że wybrano inne rozwiązanie. Producent przygotował po prostu nowego stylusa., który właśnie wprowadzany jest do sprzedaży z dopiskiem w nazwie w postaci „REV A01”.

Na początku nowe rysiki pojawią się w sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych, a następnie na innych rynkach. Powinno to nastąpić w przeciągu kilku najbliższych tygodni.

Źródło: softpedia

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij