Udostępnij
Tweetnij

Google patentuje czytników ebooków z dwoma ekranami E-Ink

Firma z Mountain View doczekała się kolejnego patentu. Tym razem związanego z czytnikiem ebooków, który wyposażony jest w dwa ekrany E Ink oraz kamerkę.

Firma z Mountain View doczekała się kolejnego patentu. Tym razem związanego z czytnikiem ebooków, który wyposażony jest w dwa ekrany E Ink oraz kamerkę.

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

USPTO (amerykański urząd do sprawa patentów i znaków towarowych) opublikował nowy patent, który przyznano Google. Firma z Mountain View opatentowała tym razem czytnik ebooków wyposażony w dwa wyświetlacze E Ink oraz kamerkę. Ponadto w opisie patentu możemy doszukać się informacji związanych ze wsparciem dla urządzeń peryferyjnych, jak klawiatura i… mysz!

eBook Reader - patent

Urządzenie cechuje się składanym ekranem i jeden z nich (w zależności od trybu pracy) może być wyłączony. Pamiętajmy jednak, że na razie to tylko patent i urządzenie to może, ale wcale nie musi powstać i trafić do sprzedaży. Byłoby jednak ciekawostką, gdyby Google chciało wejść na rynek czytników ebooków, zgadzacie się?

Źródło: patentbolt

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij