Udostępnij
Tweetnij

Panasonic ToughPad 4K UT-MB5 wyceniony w Europie na 5500 euro

Niesamowity tablet Pansonica z 20-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 4K doczekał się wyceny na rynku europejskim. We Włoszech jego cenę ustalono na 5500 euro!

Tablet Panasonic Toughpad UT-MB5

Niesamowity tablet Pansonica z 20-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 4K doczekał się wyceny na rynku europejskim. We Włoszech jego cenę ustalono na 5500 euro!

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet do gier za mniej niż tysiąc złotych. Na co zwracać uwagę?

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Panasonic ToughPad 4K UT-MB5 we Włoszech został wyceniony na kwotę 5500 euro, co daje nam sumę grubo przekraczającą 20 tysięcy złotych. W naszym kraju tablet ten z kolei wyceniono na 21 tysięcy złotych… netto.

W zamian otrzymamy urządzenie zaprojektowane dla profesjonalistów, które wyposażono w 20-calowy ekran o rozdzielczości 3840 x 2560 pikseli (co daje nam gęstość pikseli na poziomie 230 ppi), procesor Intel CoreTM i5 vPro, który wspomagany jest przez 8 GB pamięci RAM oraz dysk SSD o pojemności 250 GB i układ graficzny Nvidia GeForce. Ponadto urządzenie można obsługiwać za pomocą rysika Panasonic Electronic Touch Pen, który oferuje na ekranie aż 2048 poziomów nacisku.

Źródło: notebookitalia

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij