Udostępnij
Tweetnij

Nokia Lumia 2020 i Lumia 1820 zostaną pokazane na MWC 2014

Zbliża się koniec roku, zatem pojawia się coraz więcej informacji dotyczących przyszłorocznych targów CES i MWC. Te, o których mowa w niniejszym newsie dotyczą Nokii i jej tabletów.

Tablet Nokia Lumia 1820

Zbliża się koniec roku, zatem pojawia się coraz więcej informacji dotyczących przyszłorocznych targów CES i MWC. Te, o których mowa w niniejszym newsie dotyczą Nokii i jej tabletów.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja tabletu ASUS MemoPad HD 7

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kilka dni temu przekazaliśmy informację o nowym, 8-calowym tablecie Finów. Jak wynika z informacji podawanych przez źródło, tablet określany nazwą Illusionist otrzyma miano Lumii 2020.

To wprawdzie nieoficjalne dane, jednak „dachówka” z półwyspu skandynawskiego będzie „zasilana” układem Snapdragon 800 i otrzyma 8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p. Oznacza to, że ekran ten będzie oferował wyższą wartość ppi aniżeli ten, z Lumii 2520, a dodatkowo będzie oferował możliwość współpracy z rysikiem (ma on znaleźć się w zestawie sprzedażowym z tabletem).

Lumia 1820 z kolei to najświeższy phablet Finów, z ekranem o wielkości 5 cali, który zostanie zamknięty w metalowej obudowie typu unibody i otrzyma aparat Lytro.

Obydwa urządzenia, Lumia 1820 i 2020 mają zostać oficjalnie zaprezentowane na zaplanowanych na 24-27 stycznia targach MWC 2014.

Źródło: NokiaPowerUser

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij