Udostępnij
Tweetnij

Wacom odświeża linię tabletów Intuos

Wygląda na to, że Wacom nie poprzestał na wprowadzeniu do swojej oferty tabletów serii Cintiq, o których pisaliśmy kilkanaście dni temu. Przed nami kolejna linia urządzeń dla grafików – Intuos.

Wacom Intuos

Wygląda na to, że Wacom nie poprzestał na wprowadzeniu do swojej oferty tabletów serii Cintiq, o których pisaliśmy kilkanaście dni temu. Przed nami kolejna linia urządzeń dla grafików – Intuos.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja tabletu Colorovo CityTab Vision 7

Planujesz zakup tabletu Surface Pro?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nowa seria składa się w zasadzie z dwóch grup produktowych: Intuos i Intuos Pro. Pierwsza z nich jest skierowany do artystów – hobbystów i jest następcą linii Bamboo. Druga została zaprojektowana z myślą o profesjonalnych grafikach i stanowi niejako kontynuację urządzeń Intuos5.

Intuos Pro posiadają większość funkcji znanych z dotychczasowych urządzeń Wacom: ulepszone, programowalne przyciski ExpressKeys, Pro Pen z 2048 poziomami czułości nacisku, Express View (szybki dostęp do przeglądania wszystkich ustawień) oraz zestaw do połączenia bezprzewodowego. Wśród dodatków do modeli Intuos Pro przewidziano cieńszy pen do wygodnego szkicowania, zestaw czterech przycisków ExpressKeys i srebrną obudowę.

Intuos Pro są już w sprzedaży, między innymi na stronie producenta, w trzech rozmiarach – małym, średnim i dużym. Jest również Edycja Specjalna, w rozmiarze średnim. Ceny tabletów Intuos Pro wynoszą (odpowiednio) 224,90, 349,90 i 479,90 oraz  379,90 euro.

Wacom wprowadził również „zwykłe” modele Intuos. Wyceniono je na kwoty zawarte w przedziale pomiędzy 69,90 a 199,90 euro. Jako akcesorium można do nich dokupić zestaw łączności bezprzewodowej za kwotę 39,90 euro.

Źródło: Engadget

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij