Udostępnij
Tweetnij

Iconia W700 – nowy tablet Acera z Windows 8

Acer zaprezentował swój pierwszy tablet z Windows 8, Iconia W700, mający trafić na rynek 26 października. 11,6-calowe urządzenie posiada wyświetlacz dotykowy IPS o rozdzielczości 1920×1080, obsługujący 10-punktowy multidotyk.

Acer zaprezentował swój pierwszy tablet z Windows 8, Iconia W700, mający trafić na rynek 26 października. 11,6-calowe urządzenie posiada wyświetlacz dotykowy IPS o rozdzielczości 1920×1080, obsługujący 10-punktowy multidotyk.

Przeczytaj koniecznie >> Taki powinien być tablet z Windows 8 według Intela

Tablet będzie zasilany, w zależności od modelu, jednym z procesorów Intel Core i3 lub Core i5 współpracującym z zintegrowaną grafiką Intel HD 4000. Urządzenie zostanie wyposażone w moduły WiFi i Bluetooth oraz w dwa aparaty (na froncie 1Mpix i na panelu tylnym 5Mpix). Na pokładzie znajdzie się port USB 3.0 i gniazdo microHDMI, zaś za przechowywanie danych odpowiadać będzie dysk SSD o pojemności 64 lub 128GB. Tablet waży około 1043 gramy i ma  około 12mm grubości.

Ramka dokująca jaka znajdzie się w zestawie z tabletem, umożliwia ustawienie go w pozycji pochylonej, pomiędzy 20 a 70 stopni, dla łatwiejszego wprowadzania danych i podglądu. Wspomniana podstawka nie tylko umożliwia postawienie tabletu zarówno w pozycji portretowej jak i pejzażowej, ale posiada również wbudowaną baterię, rozszerzającą możliwości wbudowanego w tablet ogniwa o dodatkowe 8 godzin działania całego zestawu.

Ceny Iconia W700 będą zawierały się w przedziale 800 do 1.000 dolarów.

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij