Udostępnij
Tweetnij

Sony PRS-T1 w rękach FCC

Urządzenie PRS-T1 nie jest jednak kryptonimem nowego tabletu PC od Sony, ale czytnika e-booków, który ma konkurować z nowymi Kindle.

Urządzenie PRS-T1 nie jest jednak kryptonimem nowego tabletu PC od Sony, ale czytnika e-booków, który ma konkurować z nowymi Kindle.

Czytnik PRS-T1 ma być odpowiedzią Sony’ego na nowe Kindle, których również spodziewamy się już jesienią tego roku. Gadżet trafił właśnie w ręce FCC zajmującej się standaryzacją urządzeń pracujących w sieciach bezprzewodowych. Niestety, nie ujawniono nawet ciut specyfikacji technicznej, a więc czytnik nadal pozostaje tajemniczym.

Wiadomo jednak, że gadżet pojawić ma się w sprzedaży już na przełomie lata i jesieni tego roku, a więc ciut wcześniej niż nowe Kindle i zostanie wyposażony w Wi-Fi. Cena nieznana.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij