Udostępnij
Tweetnij

KK1 & KK2 – nowe, darmowe presety dla VSCO

4X3

Nowa, darmowa paczka filtrów dla VSCO Cam jest już dostępna do pobrania w wewnętrznym sklepie aplikacji. Nie jest to jednak jedyna nowość w ciągu ostatnich dni. Wraz z najnowszą aktualizacją, twórcy udostępnili nam wgrywanie zdjęć poprzez stronę aplikacji. Co zawiera zatem zestaw i czy warto zasilić nim naszą kolekcję filtrów? Jak korzystać z synchronizacji przez stronę www i czy jest to przydatne dla przeciętnego użytkownika?

DSC_00429

Nowa, darmowa paczka filtrów dla VSCO Cam jest już dostępna do pobrania w wewnętrznym sklepie aplikacji. Nie jest to jednak jedyna nowość w ciągu ostatnich dni. Wraz z najnowszą aktualizacją, twórcy udostępnili nam wgrywanie zdjęć poprzez stronę aplikacji. Co zawiera zatem zestaw i czy warto zasilić nim naszą kolekcję filtrów? Jak korzystać z synchronizacji przez stronę www i czy jest to przydatne dla przeciętnego użytkownika?

Zobacz także >> VSCO Cam 4.0 na iOS. Przegląd nowości

FOT1

Najnowszy zestaw filtrów powstał przy współpracy Visual Supply Co. z organizacją non-profit, Krochet Kids Intl., która ma na celu wzmacnianie pozycji kobiet w krajach dotkniętych ubóstwem. Ma to pomóc wprowadzać im zmiany we własnych rodzinach i społecznościach przez szkolenia i zdobywanie nowych umiejętności, a także w ogólnym rozwoju gospodarczym. Każdy produkt sprzedawany przez Krochet Kids Intl. jest podpisany przez jego twórcę, więc dokładnie wiesz, kto go wykonał, a tym samym komu i w jaki sposób pomagasz. Warto dodać, że jest to już drugi, wspólny projekt KK Intl. oraz twórców aplikacji.

FOT2

Darmowe akcje KK1 i KK2 są nie tylko świetnym prezentem dla użytkowników, ale także genialną akcją szerzącą wiedzę na temat działań i problemów, którymi zajmuje się organizacja. Choć najnowsze efekty są całkowicie darmowe, twórcy zachęcają do dokonywania dobrowolnych wpłat na rzecz organizacji w kwotach, w jakich zazwyczaj zakupujemy najnowsze produkty z ich sklepu. Ma to na celu wspieranie tworzenia nowych miejsc pracy w Peru.

Poniżej krótka, graficzna prezentacja najnowszych filtrów, które dostępne są wyłącznie dla najnowszej wersji oprogramowania, dlatego, jeśli jeszcze nie posiadacie VSCO Cam lub nie aktualizowaliście programu, na samym dole strony znajdziecie link do sklepu, który może pomóc Wam to nadrobić.

FOT3

FOT4

Twórcy przekonują nas, że nakładki idealnie nadają się do zastosowania w przypadku fotografii portretowej oraz wykonywanej na zewnątrz, a barwy, jakie uzyskujemy przy ich użyciu, staną się cieplejsze i żywsze.

Kolejną z nowości i korzyści, jaką niesie za sobą ostatnia aktualizacja do wersji 4.0 dla iOS 8 oraz 3.1 dla Androida jest możliwość przesyłania do biblioteki aplikacji w urządzeniu zdjęć poprzez oficjalną stronę Visual Supply Co. Fotografia znajdzie się w każdym podłączonym do konta smartfonie lub tablecie. Jest to coś, co powinno zachęcić wiele osób do założenia własnego profilu na vsco.co, by móc dzięki niemu w szybki i prosty sposób udostępniać fotografie z komputera do aplikacji. Na pewno docenią to osoby, które korzystają ze strony w roli głównego portfolio w sieci i do tej pory publikowały zdjęcia nie tylko wykonane przy pomocy urządzeń mobilnych, ale również aparatów cyfrowych. Choć sama fotografuję wyłącznie telefonem, nierzadko zdarza mi się przeglądać uprzednio wykonane kadry na ekranie monitora, zanim ostatecznie zdecyduję się przesłać je ponownie do aplikacji lub w momencie, kiedy celem oszczędności miejsca, przesyłam je do chmury i kasuję z urządzenia. Możliwość takiej synchronizacji zdecydowanie ułatwia pracę i skróca czas, który poświęcić należy na przesyłanie fotografii w inny, dostępny sposób.

Aby przesłać fotografię, należy przejść na stronę aplikacji i zalogować się do swojego konta. W prawym, górnym rogu znajdziemy ikonkę synchronizacji, która po kliknięciu przeniesie nas do strony, na której możemy dodać i przesłać dalej zdjęcia.

FOT5

FOT6

Po załadowaniu obrazek ukaże się już w aplikacji na naszym smartfonie lub tablecie.

FOT7

Będziecie korzystać?

appstore

playstore

Ewa Suwińska

Entuzjastka fotografii, spełniająca swą pasję w sieci.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij