Udostępnij
Tweetnij

Black Friday 2018 w Sferis. Urządzenia Lenovo, Samsung, LG i wielu innych firm w niższych cenach (aktualizacja)

Black Friday, czyli Czarny Piątek, jest już blisko. Nasz sklep Sferis również przygotowuje liczne promocje. Wśród produktów, których ceny zostaną obniżone, pojawią się smartfony, telewizory i komputery firmy Samsung, Lenovo i LG. Promocji w ramach Black Friday będzie znacznie więcej, bo łącznie zostanie przecenionych ponad 2 tysiące produktów!

Aktualizacja: Zgodnie z zapowiedziami, ruszyły akcje promocyjne w ramach Black Friday 2018 w sklepie Sferis. W niższych cenach znajdziecie ponad 2200 produktów z bardzo wielu kategorii. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Black Friday, czyli Czarny Piątek to jeden dzień w roku, który przypada w najbliższy piątek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. W tym roku jest to 23 listopada. Najbliższy piątek przywita nas licznymi promocjami w sklepach. Nie inaczej będzie w przypadku naszego sklepu Sferis, gdzie znajdziecie m.in. telewizory, smartfony czy drony w dużo niższych cenach. Będą to też produkty firm Samsung, LG czy Lenovo.

W ramach Black Friday w Sferisie będzie mogli zakupić m.in. smartfona Samsung Galaxy A7 z potrójnym aparatem w cenie o 400 złotych niższej! Pojawią się także przeceny na inne telefony. Będziecie mogli zakupić także wybrane komputery Lenovo Yoga, gdzie w niektórych przypadkach przeceny przekroczą kwotę ponad tysiąc złotych! Nie zabraknie też telewizorów LG czy dronów DJI. Tu również będą można zaoszczędzić naprawdę mnóstwo pieniędzy.

Black Friday Czarny Piątek Cyber Monday w Sferis telewizory smartfony obniżki cen promocje przecieny Samsung LG Lenovo

Black Friday 2018 w sklepie Sferis dla najszybszych

Chcąc wziąć udział w promocjach, które przygotowuje Sferis, należy zapisać się na tak zwaną czarną listę. Możecie to zrobić pod tym adresem. Gdy to zrobicie, to w momencie uruchomienia promocji dostaniecie powiadomienie. Ilość produktów w dużo niższych cenach będzie ograniczona i dlatego z zakupami trzeba będzie się pospieszyć.

Sferis w ramach Black Friday przeceni łącznie ponad 2 tysiące różnych produktów, które będą pochodziły z naprawdę wielu kategorii. Zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Czarny piątek nie będzie końcem promocji. Te potrwają do 1 grudnia w ramach tak zwanego czarnego weekendu.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z października

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij