Udostępnij
Tweetnij

macOS 14.5 Sonoma. Co nowego wnosi aktualizacja dla komputerów Mac?

macOS 14.5 Sonoma to nowa aktualizacja dla komputerów Mac. Co nowego wprowadziło w niej Apple? Pewne nowości są, ale nie ma ich zbyt wiele. Producent wraz z uaktualnieniem macOS 14.5 z pewnością usunął też znalezione błędy. W tym związane z zabezpieczeniami.

macOS 14.5 Sonoma to nowa aktualizacja dla komputerów Mac, którą Apple udostępni wraz z innymi uaktualnieniami. W tym iOS 17.5 dla iPhone’ów. W tym tygodniu testerzy otrzymali wydanie RC. Dzięki temu wiemy, co nowego znalazło się w oprogramowaniu. Oficjalny wykaz zmian widoczny jest niżej.

Aktualizacja macOS 14.5 Sonoma – co nowego

macOS Sonoma 14.5 zawiera następujące ulepszenia i poprawki błędów:

  • Quartiles to nowa, oryginalna codzienna gra słowna, która jest teraz dostępna w Apple News+
  • Tablica wyników w News+ Puzzles zapewnia dostęp do nowych danych graczy w przypadku krzyżówek, minikrzyżówek i kwartylów, w tym statystyk i serii

Niektóre funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich regionach lub na wszystkich urządzeniach Apple.

aktualizacja macOS 14.5 Sonoma co nowego Apple Mac

Oficjalny wykaz zmian i nowości jest więc dosyć oszczędny w słowa. Apple zapewne wprowadziło także w macOS 14.5 Sonoma poprawki błędów. Te związane z zabezpieczeniami zostaną wkrótce opublikowane na tej stronie.

Apple udostępni macOS 14.5 Sonoma dla wszystkich użytkowników zgodnych komputerów Mac w przyszłym tygodniu. Wraz z watchOS 10.5 oraz tvOS, iOS i iPadOS z numerkami 17.5.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

Chcesz wiedzieć więcej? Obserwuj nas koniecznie w Google News!

źródło opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij