Udostępnij
Tweetnij

iOS 17.4.1 już jest. Co nowego wprowadza aktualizacja dla iPhone’ów?

iOS 17.4.1 to nowa aktualizacja dla iPhone’ów, którą Apple udostępniło dla wszystkich użytkowników. Co nowego tu znajdziemy? Na nowości nie ma co liczyć. Uaktualnienie iOS 17.4.1 wprowadza poprawki dla znalezionych problemów oraz błędów. Użytkownicy telefonów niedawno skarżyli się na czas pracy na baterii.

iOS 17.4.1 to nowa aktualizacja dla iPhone’ów, która została udostępniona zgodnie z zapowiedziami. Nie znajdziemy tu nowości. Na te poczekamy do uaktualnienia z numerkiem 17.5. Co nowego tu umieszczono? Oficjalny wykaz zmian widoczny jest niżej.

Aktualizacja iOS 17.4.1 – co nowego?

Uaktualnienie iOS 17.4.1 nie wprowadza nowości. Tym razem Apple skupiło się na poprawkach błędów. W tym zapewne problemów, które użytkownicy iPhone’ów zaczęli zgłaszać po instalacji aktualizacji z numerkiem 17.4.

To uaktualnienie zawiera ważne poprawki oraz aktualizacje zabezpieczeń i jest zalecane dla wszystkich użytkowników.

Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć na tej stronie.

Aktualizacja iOS 17.4.1 jest już dostępna dla wszystkich użytkowników. Właściciele iPhone’ów chcący zainstalować nowe oprogramowanie powinni udać się do sekcji Ustawienia, Ogólne oraz Uaktualnienia. Po chwili pojawi się informacja o dostępności nowej łatki, którą trzeba pobrać i następnie odbędzie się proces instalacji, który będzie wiązał się z koniecznością ponownego uruchomienia telefonu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

Chcesz wiedzieć więcej? Obserwuj nas koniecznie w Google News!

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij