Udostępnij
Tweetnij

iOS 17.3 beta — kiedy nowa aktualizacja Apple dla iPhone’ów?

iOS 17.3 beta to poglądowa aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów, której testy powinny ruszyć na dniach. Kiedy Apple udostępni to uaktualnienie? Wiele wskazuje na to, że wersja beta iOS 17.3 zostanie upubliczniona w przyszłym tygodniu. Zobaczmy, jakie nowości mogą zostać wprowadzone w tej aktualizacji.

iOS 17.3 beta to poglądowa wersja nowego uaktualnienia dla iPhone’ów, którego spodziewamy się po premierze wersji z numerkiem 17.2. To ostatnie zostało oddane w ręce testerów w postaci buildu RC. To oznacza, że kolejne oprogramowanie zostanie wkrótce udostępnione do publicznych testów. Kiedy to nastąpi?

Aktualizacja iOS 17.3 beta dla iPhone’ów wkrótce

Apple powinno udostępnić dla wszystkich użytkowników iPhone’ów uaktualnienie z numerkiem 17.2 na początku przyszłego tygodnia. Pewnie nastąpi to w poniedziałek lub wtorek. Najszybciej dzień później testerzy otrzymają iOS 17.3 beta. Najpierw dostęp otrzymają deweloperzy, a potem także członkowie publicznego programu pilotażowego. Oczywiście to wstępny termin, bo może on ulec przesunięciu.

kiedy aktualizacja iOS 17.3 beta Apple iPhone
Aktualizacja iOS 17.3 beta być może doda nowe emoji 15.1

Aktualizacja iOS 17.3 beta powinna wprowadzić nowe opcje w Apple Music dotyczące współdzielonych playlist, których nie udało się sfinalizować dla uaktualnienia z numerkiem 17.2. Możliwe, że zostaną także dodane nowe emoji 15.1. Pewnie pojawi się więcej nowości, ale te na razie owiane są tajemnicą. Poznamy je po uruchomieniu programu pilotażowego.

W tym roku testerzy otrzymają co najwyżej jedną wersję systemu z numerkiem 17.3. Kolejne wersje beta tej aktualizacji pojawią się dopiero w 2024 r. Program testów potrwa pewnie ponownie kilka tygodni.

Chcesz wiedzieć więcej? Obserwuj nas koniecznie w Google News!

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij