Udostępnij
Tweetnij

iOS 17.1.1 w drodze. Co nowego wniesie nowa aktualizacja dla iPhone’ów?

iOS 17.1.1 to pomniejsza aktualizacja dla iPhone’ów, którą Apple udostępni jeszcze w tym miesiącu. Co nowego tu znajdziemy? Na nowe funkcje nie ma co liczyć. Te pojawią się wraz z uaktualnieniem z numerkiem 17.2. Natomiast aktualizacja iOS 17.1.1 powinna rozwiązać różne błędy. Poprawki pewnie obejmą błędy z Wi-Fi.

iOS 17.1.1 to nowa aktualizacja dla iPhone’ów, której powinniśmy spodziewać się jeszcze przed wydaniem z numerkiem 17.2. Apple już pracuje nad taką łatką, bo dowody na to znaleziono w logach serwerów. Co nowego tu znajdziemy? Nie będą to nowe funkcje, a poprawki błędów, których nie udało się rozwiązać przy okazji ostatniego uaktualnienia. Użytkownicy telefonów z logo nadgryzionego jabłka nadal skarżą się na pewne błędu i nieprawidłowości. Pozostaje wierzyć, że nowa wersja oprogramowania zlikwiduje przynajmniej część z nich.

Aktualizacja iOS 17.1.1 z poprawkami błędów dla iPhone’ów

iOS 17.1.1 to aktualizacja oprogramowania, gdzie nie znajdziemy nowych funkcji, ale użytkownicy iPhone’ów nadal skarżą się na pewne błędy. Najczęściej pojawia się informacja związana z Wi-Fi i jest to bug, który ciągnie się już od tygodni i nadal nie udało się go rozwiązać. Objawia się on w taki sposób, że połączenia telefonów z logo nadgryzionego jabłka z sieciami bezprzewodowymi są niestabilne. W konsekwencji dochodzi do rozłączania czy wolnego przesyłania danych.

Innym błędem, który Apple obiecało rozwiązać w niedługim czasie, są problemy z ładowarkami bezprzewodowymi montowanymi w samochodach firmy BMW. Mogą one prowadzić do fizycznych uszkodzeń sprzętu. Gigant z Cupertino przygląda się temu i zapowiedział, że stosowna łatka powinna być dostępna w niedługim czasie. Pewnie zostanie udostępniona właśnie wraz z iOS 17.1.1, a nie kolejną aktualizacją.

Część użytkowników iPhone’ów narzeka także na problem objawiający się wyłączeniem telefonów w nocy. Tego problemu też nie udało się na razie rozwiązać. Prawdopodobnie zostanie to zrobione także w uaktualnieniu iOS 17.1.1. Aktualizacja może usunąć także inne błędy.

Na nowe funkcje Apple każe czekać do grudnia

Aktualizacja iOS 17.1.1 zostanie zapewne udostępniona jeszcze w tym miesiącu. Możliwe, że nastąpi to już w przyszłym tygodniu. Na nowe funkcje Apple każe poczekać jeszcze kilka tygodni dłużej. Wynika to z faktu, że uaktualnienie do wydania z numerkiem 17.2, które obecnie znajduje się w fazie beta testów, zostanie udostępnione dla wszystkich użytkowników iPhone’ów dopiero w grudniu.

iOS 17.2 to większa aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów z nowościami. Apple umieściło w niej nową aplikację Dziennik. Następnie mamy opcję tłumacza dla przycisku akcji z modeli 15 Pro, weryfikację kluczy kontaktów w iMessage czy nowe funkcje w Apple Music. Na te rozwiązania trzeba będzie jednak jeszcze chwilę poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij