Udostępnij
Tweetnij

iOS 17 beta 6 już jest. Apple wprowadziło dwie istotne zmiany

iOS 17 beta 6 to nowa aktualizacja poglądowa dla iPhone’ów. Nie znajdziemy tu większych nowości, ale Apple dodało dwie ważne zmiany. Dotyczą one przycisku do kończenia rozmów oraz dostępu do Zdjęć w aplikacji Wiadomości. Uaktualnienie iOS 17 beta 6 zostało oddane do testów także dla publicznych testerów.

iOS 17 beta 6 to najnowsza aktualizacja poglądowego oprogramowania dla iPhone’ów po piątej becie. Ostatnio pojawiło się trochę nowości, ale tym razem ich nie ma. W zamian Apple przygotowało pewne zmiany, które to i tak mogą wydawać się dosyć istotne. Zobaczmy sobie, co takiego się zmieniło.

Aktualizacja iOS 17 beta 6 wprowadza dwie zmiany

Apple wraz z aktualizacją iOS 17 beta 6 dodało dwie ważne zmiany, które z punktu widzenia użytkowników iPhone’ów z pewnością mogą być istotne. Pierwsza dotyczy przycisku do kończenia rozmów, którego poprzednie położenie wywołało lawinę artykułów (niepotrzebnych). Teraz ponownie przeniesiono go w inne miejsce.

aktualizacja iOS 17 beta 6 zmiany Apple iPhone

Następnie mamy ułatwienie w dostępie do zdjęć w aplikacji Wiadomości. W konkretnym wątku wystarczy tylko przytrzymać chwilę dłużej przycisk + i po chwili pojawi się szuflada z ostatnimi fotkami. Jest to z pewnością ułatwienie. Apple udostępniło iOS 17 beta 6 deweloperom oraz publicznym testerom. Ci drudzy otrzymali oprogramowanie jako czwarte wydanie poglądowe.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij