Udostępnij
Tweetnij

iOS 16.4 beta 3 do pobrania. Apple udostępnia nową aktualizację dla iPhone’ów

iOS 16.4 beta 3 to nowa aktualizacja poglądowego oprogramowania dla iPhone’ów, którą udostępniło Apple. Ponownie znajdziemy tu pewne zmiany i nowości, których to finalnie będzie jeszcze więcej. Zobaczmy sobie, co nowego do iOS 16.4 beta 3 wprowadziło Apple i kiedy spodziewać się finalnej aktualizacji.

iOS 16.4 beta 3 to już trzecie wydanie poglądowego oprogramowania dla iPhone’ów, którego publiczne testy rozpoczęły się w lutym. Apple ponownie wprowadziło pewne modyfikacje oraz zmiany. W poprzednich dwóch wydaniach było ich znacznie więcej. Zobaczmy sobie, co nowego dodano teraz.

aktualizacja iOS 16.4 beta 3 Apple iPhone

Apple w iOS 16.4 beta 3 wprowadziło zmiany związane z testowaniem oprogramowania w wersji beta. Firma pozwoli na zalogowanie się innym Apple ID, co otwiera nowe możliwości i jest też związane z planami producenta z zakresu ograniczenia współdzielenia profili dających do tej pory dostęp do deweloperskich wersji systemu.

Aktualizacja iOS 16.4 beta 3 wprowadza też inne zmiany

W iOS 16.4 beta 3 znaleziono też kod związany z działaniem CarKey, co wskazuje na ograniczenia funkcjonalności bez chipu UWB. Obecnie działa to też na iPhone’ach, które mają tylko NFC, ale to może ulec zmianie. Dodano też nowe kolory dla tarcz smartwatchy z watchOS. Finalna aktualizacja powinna być gotowa w tym lub przyszłym miesiącu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij