Udostępnij
Tweetnij

WhatsApp dla iPhone’a dostaje nowości. Wśród nich tryb picture-in-picture

WhatsApp na iPhone’a doczekał się większej aktualizacji, która wprowadza ciekawe nowości. Na liście zmian jest m.in. długo wyczekiwany tryb picture-in-picture, czyli obraz w obrazie. Meta zapowiedziała taką funkcję w aplikacji WhatsApp dla iPhone’a już wcześniej. Teraz ją wprowadzono w stabilnej wersji komunikatora.

WhatsApp w wersji dla iPhone’a doczekał się dużego uaktualnienia, które można już pobierać z poziomu sklepu App Store. Aktualizacja wprowadza ciekawe nowości. Najważniejszą z nich jest obsługa trybu picture-in-picture, czyli obrazu w obrazie. Była to bardzo wyczekiwana zmiana w popularnym komunikatorze.

komunikator WhatsApp iPhone nowości picture in picture

Meta ogłosiła dodanie picture-in-picture w aplikacji WhatsApp dla iPhone’a już w grudniu. Potem funkcja została udostępniona do testów w wersji beta popularnej aplikacji. Teraz komunikator otrzymuje ją w stabilnej edycji. Wraz z aktualizacją z numerkiem 23.3.77. Na tym jednak nie koniec nowości.

Wśród nowości w WhatsApp dla iPhone’a nie tylko tryb picture-in-picture

Aktualizacja aplikacji WhatsApp dla urządzeń z iOS wprowadza także inne nowości. Oficjalny wykaz zmian z nowej wersji komunikatora widoczny jest poniżej.

  • Dzięki obsłudze funkcji Obraz w obrazie (PiP) na systemie iOS możesz teraz wykonywać wiele zadań w trakcie połączenia WhatsApp bez wstrzymywania wideo.
  • Teraz podczas wysyłania dokumentów możesz dodawać podpisy.
  • Dodano obsługę dłuższych tematów i opisów grup, aby ułatwić ich opisywanie.
  • Możesz teraz tworzyć spersonalizowane awatary i używać ich jako naklejek oraz obrazów profilowych. Aby rozpocząć, otwórz Ustawienia > Awatar.

Te funkcje pojawią się już wkrótce. Dziękujemy za korzystanie z WhatsAppa! Aplikację pobierzecie pod tym adresem.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło: opracowanie własne

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij